Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok hozzá, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá, hogy egy cikk szerint, egyre több nyugati férfi indul el feleséget keresni, hagyományosabb értékrendű országokba?

Figyelt kérdés
Közép, dél amerikába, kelet európába, ázsiai országokba. Állításuk szerint az ottani nők alkalmasabbak egy hagyományos, jól működő kapcsolat kialakítására. Míg a saját hazájukban élő nők magas elvárásai miatt, emancipációjuk miatt már szinte lehetetlen együtt élni velük hosszabb távon. Ezért ezek a férfiak, akiknek a száma egyre csak növekszik, hagyományos neveltetésű, értékrendű nőket keresnek maguk mellé társnak és ezért még utazni is hajlandóak.

2023. aug. 16. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem kaganyügy, hogy ki kivel házasodik, miért, és így egyáltalán nem is érdekel. Főleg, hogy az én életemre nincs semmilyen hatással.
2023. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
9%
Én is errefelé hajlok és megértem őket. Egy keleti nő ezerszer jobban néz ki mint egy nyugati, ez csak az én véleményem. De nekem ők is az eseteim, nem az itthoniak.
2023. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
90%
Helyes. Ti elhozzátok, mi pedig majd felszabadítjuk őket.
2023. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
82%
Vagy mi megyünk oda. ;)
2023. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
10%
Általában ezekben a berkekben az a gyakorlat, amit a négyes ír, pontosan azért amit a 3as, csak a felszabadítás nem felszabadítást jelent.
2023. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
17%

"Mindig mondtam, hogy csak keleten vannak igazi nők! Elvégre hol született Éva? A Földi Paradicsomban! És hol van az a Földi Paradicsom? Hát keleten! Tehát csak a keleti nők tudják, hogy mi az a szerelem!"


"A keleti nő titokzatos és anyai. Egyesül benne a szelídség és vadság. Úgy heveredik a férfi lábai elé, mint a tigris, amely megszelídült a szerelem csodáira!"


"A keleti nő alázatos! Nem akar uralkodni! Teste-lelke a férfié! Feloldoz!"


"Meggyőződésem, hogy rengeteget tanulhatunk ezektől a csodálatos keleti nőktől. Ők nem szakadtak el a természettől! Évszázadok civilizációjának épp ez az eredménye! Miközben mi mire használtuk fel a civilizációt?"


(Federico Fellini: Az édes élet)

2023. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
92%
#4 Két hetet nem élnétek túl.
2023. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
4%
7, egy keleti nő társaságában bármennyit. Egy nyugati nő társaságában egy napot se.
2023. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy tele vannak a nyugati országok kelet-európai meg ázsiai és egyéb elmaradott országokból érkező nőkkel. Miért nem ismerkednek velük helyben?
2023. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
97%
Ez így van, a közösségi médiában is egyre többször futok bele ilyen felállású párokba. Gondolom könnyebb lenyűgözni egy ilyen nőt.
2023. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!