Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehezen ismerkedem nőkkel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen ismerkedem nőkkel. Megoldás a problémámra, ha elmegyek prostihoz?

Figyelt kérdés

Nos, nyilván magamnak kell megoldanom ezt a problémát és nem GYK-n várni megfejtést, de miért ne adjuk meg az esélyét, hátha valaki mond itt is egy jót. :D


A szituációm speciális, nem vagyok már szűz, de 29 éves létemre, nos... 10+ éve voltam nővel. Én nem érzem ezt gáznak, de hátránynak mindenféleképp, egy barátom fogalmazta meg jól, hogy ennyi idősen ha meg is találom majd azt, akivel passzolunk, könnyen lehet gond a tapasztalatlanságomból.


Ezt szeretném elkerülni, kicsit magabiztosabb akarok lenni nőkkel, szexuálisan ,,szintre hozni magam" a korosztályomhoz, alapvetően ellenzem a kurvázást, de mostanában értettem meg, hogy ilyen esetben talán ez lehet megoldás, nem az a célom vele, hogy megússzam a nőkkel való interakciót vagy később kelljen felnőni, de annyira speciális körülményeim vannak, hogy úgy érzem, sokat segítene az önértékelésem helyreállításában és a hiányzó tapasztalataim legalább egy részének pótlásában.


Ti hogy látjátok?



2023. aug. 19. 12:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Prosti nem segít ezen.


Elsőnek őszintének kell lenned magadhoz.


Milyen nők az eseteid?

Milyen tulajdonsággal rendelkezzen (külső, témák, belső stb.)?

Önbizalmad rendben van? Tudod mi az az önbizalom?

Kommunikációs stílusok mennek?

Nagyon szereted a nőket?

Mert ezt sokan figyelmen kívül hagyják.


Inkább keress a hobbidnak megfelelő közeget, ahol nyugodtabb tempóban tudsz ismerkedni fejlődni.

2023. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

A jövendőbeli barátnőid biztosan odáig lesznek majd, ha egy prostitól szerzel tapasztalatot, hogyan kell bánni a nőkkel... Ennél még Nikolasz Viktor is jobb lenne....

Prostihoz max azért menjél, ha már nagyon nem bírsz magaddal, mert kanos vagy. Ne tőlük akard tudni, hogy egy normális lány mit akar.

2023. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%
Egyetértek!
2023. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

Ezen a problémán egyáltalán nem segítene a prostizás.

Sőt ha valamikor is normális nőkkel akarsz ismerkedni akkor nem mész kurvához, mert ez sok nőnél kizáró ok és hiába nem mondod el meg van a lehetősége, hogy valahogy kiderül.

A jó szex meg nem a tapasztalaton múlik, hanem színtiszta kommunikáció a partnerrel és némi idő, hogy összeszokjatok, semmi más nem kell hozzá!

2023. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Érzelmi alapú kapcsolatban úgysem sokat érnek a prostinál szerzett tapasztalatok, mert az a lényeg mennyire tudsz figyelni a nőre. Viszont ha kételkedsz a saját férfiasságodban és úgy érzed megerősítene egy aktus húsvér nővel, akkor lehet hasznos, de ne csinálj belőle rendszert.
2023. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

"... jó szex meg nem a tapasztalaton múlik, hanem színtiszta kommunikáció..."



Pontosítanék:

A jó szex arról szól, hogy mind a két fél őszintén elmondja a vágyait, azt, hogy mi izgatja fel, miközben mind a két fél figyel egymás testének rezdülésére, levegő vételre, szívverésre, hangképzésre.

2023. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
6. Én is pont ezt írtam csak más szavakkal és nem fejtettem ki...
2023. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Ezzel pont ellenkezőleg! Csak további problémát okoznàl magadnak.


Nem igaz hogy normal úton nem tudsz egy barátnőt találni ha számításba veszed te milyen vagy. Pl kövérkés a testalkatod es ugyan ilyent celzól meg a nőben. Vagy az anyagi javak és iskolázottságot nézve…. Simán találsz ha a saját szinteden keresel. És majd vele apránként gyakorolhatod a szexben levő hiányaidat.

2023. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

7.


Csak pontosítottam, kifejtettem, mert sokan nem tudnák miről is van szó valójában.

2023. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

"A jövendőbeli barátnőid biztosan odáig lesznek majd, ha egy prostitól szerzel tapasztalatot"


Ki mondta h kötelező elmondania ezt neki?

2023. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!