Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintének lenni ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintének lenni ismerkedéskor kellemetlen?

Figyelt kérdés

Nem rég taliztam egy sráccal, nem akarta a folytatást amivel szerintem nincs is semmi baj ,mert ezért randizik az ember.

De mikor rákérdezek ,őszinteség helyett megy a sumákolás, ebbe nők és férfiak is szerintem futnak bele gyakori alkalommal.

Konkrétan nem mondja meg ,hogy veled és ez és ez a bajom ,nem jöttél be mert... Hanem most nem, nincs kedvem, nem állok készen ,de te tökéletes vagy amúgy 😆

Értelmes lánynak gondolom magam , nyilván, ha írja ,hogy tökéletes vagyok ,de.. Azzal tudom ,hogy nem jöttem be ,de nem akar megbántani, miért sumákol?


2023. aug. 21. 08:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb ember inkább ferdít, minthogy kimondja az igazat és konfliktusba kerüljön vagy megbántsa a másikat.


Én az őszinteségre szavazok, de nyilván mértékkel. Aki nem tett semmi rosszat.


Egyébként őszintének lenni ismerkedéskor néha egy halálos ítelet az adott kapcsolatra nézve, de az még rosszabb, ha nem vagy az.

2023. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarta, hogy hisztizni kezdjél a belváros kellős közepén, mikor szemedbe mondja, hogy a külsőddel vagy a belsőddel milyen baja van.
2023. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

Mert rengetegen képtelenek kezelni a visszautasítást.


Amúgy férfi a kérdező, nem nő, szívesen😊

2023. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőven elég annyit mondani hogy nem szeretné folytatni mert nem egymást keresitek.

Nem kell belegázolni a másik lelkivilágába azzal hogy elkezded részletezni mi nem tetszik benne. Ennél már csak szó nélkül eltűnni gusztustalanabb.

2023. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Írásban beszéltünk róla, hogy nem lesz következő.


Nő vagyok ,és annyit szoktam mondani , hogy nincs meg a kémia, nem vonzódtam hozzád, vagy bármi.

Annyira gáz lenne ,hogy nem jön be a srác, és mondjuk azzal etetem, hogy tökéletes vagy' miért mondjam ezt ,ha nekem ő nem az esetem? Miért hazudnék?

2023. aug. 21. 09:28
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Mert megszokta, hogy ha egy nővel őszinte, akkor abból csak sértődés lesz.
2023. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én feleslegesnek tartom, hogy 1 vagy 2 randi után elmondja, mi nem tetszik bennem. Például azt mondja, hogy nem tetszik neki, hogy túl csendes vagyok, neki ez így unalmas. Aztán jön egy másik ember, akinek jóformán be nem áll a szája, mindig pörög valami téma a fejében, de szívesen meghallgat és reagál arra, amit mondok neki. Neki pedig tetszeni fog, hogy mellettem kibontakozhat.


Ezer más példát lehet még mondani.


Tudom, sablon kamuduma az, hogy nem volt meg a kémia, de én hiszek a kémia erejében. Abban is hiszek, hogy valóban semmi baj nincs velem, de az emberünk képes volt hosszútávra gondolni egy laza bszás helyett és felmérni, hogy a személyiségünk nem egészítené ki egymást.

2023. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó

Tulajdonképpen igazad van , lehet felsorolt volna 3 olyan dolgot ,amit az előző 2 akik meg mondjuk nekem nem jöttek be ,imádtak bennem,vagy pont azt tartották vonzónak.

2023. aug. 21. 09:35
 9/21 A kérdező kommentje:

ma 09:31


Nincs ezzel sem baj ,de előtte mikor randi előtt beszéltünk ezekről a dolgokról, ő volt az első aki kiakadt, hogy nem őszinték vele ,miért nem lehet egyenesnek lenni , ezek a nők semmire nem érdemesek.

Elvárja maga felé az őszinteséget, de magától nem várja el ,ez volt a fura igazából

2023. aug. 21. 09:37
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk így tényleg gáz a sumákolása.
2023. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!