Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50 éves kor felett mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves kor felett mennyi esélye van egy nőnek a boldogságra?

Figyelt kérdés

Lehetséges még rendes, megbízható férfit találni nem összeköltözős, nem együtt élős, de mégis komoly kapcsolatra?

Vannak még monogám típusú férfiak, akik nem azzal múlatják az időt, hogy folyton újabb és újabb nőket csábítanak el, hanem tudnak egyetlen egy nőt őszintén szeretni?



2023. aug. 22. 18:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
41%
Sok a rossz adottságú férfi, de vannak normálisak is. 60-70 évesekben is vannak vonzóak egyébként.
2023. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem sok.
2023. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%

Csak ha egyedül is tud boldog lenni. Akkor van esélye...

50 feletti nőként hiába keresek párt. Ha társkeresőn keresek, ebben a korosztályban már csak ijesztő és visszataszító férfiak vannak. Legtöbbről nagyapám jut eszembe... De van sok nagyon csóró, lepukkant, ránézésre is szerencsétlen alkoholista...

2023. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23-as: Szerintem nem reménytelen a helyzet. Nem igazán társkeresőzni érdemes. Az életben is lehet ismerkedni. A lényeg, hogy nem pár hónap alatt fog az ember párt találni.

Amúgy nekem az eddigi párjaim (fiatalon is) 50 feletti férfiak voltak, de egyik se volt lepusztult alkoholista, stb. Lehet, hogy te a fiatalsághoz vonzódsz tudat alatt, ezért találsz nehezen új párt. Ha jól nézel ki, akkor a 10 évvel fiatalabbak közt is lehet partnert lelni. Nem akarlak megbántani, de lehet, hogy neked is javítanod kellene a külsődön. Ha tetemes túlsúlyod van, meg hasonlók, akkor az ellen lehet tenni. Előnyös öltözködéssel, sminkkel is lehet a külsőn javítani. Nem ismerlek, nem látlak, de ez is egy lehetséges tényező.

Az ember amúgy általában akkor talál párt, amikor nem számít rá. Én az eddigi párjaimat mindig véletlenül találtam meg.

2023. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!