Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az online társkeresők idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az online társkeresők idővel megkerülhetetlenek lesznek a legtöbb ember számára?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem őket, mert nagyon felszínesnek, személytelennek tűnnek és abszolút mértékben a külső a legfontosabb szempont, ami alapján megítélik egymást az emberek. Ott van az is, hogy alapból sokkal több férfi regisztrál ezekre, mint nő, így alapból sokkal nehezebb férfiként ott ismerkedni. Nagyon sokan nem is komoly kapcsolatot keresek, hanem csak szexet vagy a nők egofényezést, szórakozást így nehéz ezt is szűrni. Vannak olyan haverjaim, akiknek van ott sikerük, de ők költöttek is arra, hogy jó fotóik legyenek.

Élőben egy baráti társaságban sokkal jobban megy nekem, ahol lehet beszélgetni, ott talán kicsit több idő van egymást megismerni és felfedezni valami vonzót a másikban akkor is, ha nem 10/10-es külsőre. Régen végülis csak így ismerkedtek az emberek. Viszont ez is egyre terjed, azt mondják az USA-ban már minden második vagy harmadik házasság a netről indul szóval lehet előbb-utóbb rákényszerülnek egyre többen arra, hogy ilyen online profilt építsenek maguknak, azt tuningolják.



2023. aug. 27. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Csak azoknak, akik bezárkózvs élnek.
2023. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez most trendi de ennek a korszaknak is vége lesz.


Ráfognak jönni az emberek idővel, hogy személyesen jobb.

2023. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
A házasságok 40%a jelenleg online keresőkön keresztül kezdődött. Lehet, hogy ez nem megkerülhető már. De ne felejtsük el, hogy régen sem csak személyesen ismerkedtek. Külön újságok voltak ilyen hirdetések számára. Na jó lehet újság nem, de pl az expresszben több oldal foglalkozott ilyesmivel. Szóval van igény a személytelen kezdésre.
2023. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Magyarország sosem lesz olyan, mint az USA, tanuljátok már meg.
2023. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Már rég megtanultuk.
2023. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
De még Ausztria sem leszünk, 10 év múlva sem.
2023. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek felének már most megkerülhetetlen. Erről felmérések is vannak. (Mondjuk, fura, hogy mennyi válasz próbál ez ellen beszélni, csak mert neki nem kényelmes. Ez tök jól rámutat arra, hogy a válaszolok többsége elég alkalmatlan, hogy használható választ írjon, mert nincs képben a dolgokkal.)
2023. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fele ember munkahelyen fele tarsmereakn talalja meg a parjat manapsag.

Egyebkent osztom a 2 es hozzaszolasatm nem mond hulyeseget

2023. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4-es, 6-os.

Külföldön mi működik sokkal jobban???? Én nem járok külfölfön, ezért sajnos fogalmam sincs.

Azt már többször forgattam a fejemben, hogy kiköltözök, ha ott könnyebb nőt találni.


De gondolom sajnos, hogy ott is a szép férfiak vannak előnyben.

A sportos, szép, izmos, sármos.

Jól gondolom, higy kint is szinte csak ez számít, úgy mint itthon ?????

Ha így van akkor fölösleges kimenni.

Aki itthon nem 10 pontos, az kint sem lesz az.

De lehet, hogy kint egy kicsit rendesebbek a nők ebből a szempontból ??? /is/

Kint az átlagos férfit is látni csinos nővel ?? Itt nálunk az átlagos férfi már nem kell senkinek.

2023. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"csak mert neki nem kényelmes"


Nem nem kenyelnes, hanem baráti kör, suli, való élet területén ismerkedem.

Egyszer kíváncsiságból regisztráltam egyre, de katasztrófa volt.

2023. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!