Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legfőképp olyan nők válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfőképp olyan nők válaszára lennék kíváncsi akinek esetleg "több" rálátása volt már ilyen dolgokra, a ti véleményetekre nagyon kíváncsi lennék. Mit tanácsoltok, mit kellene csináljak, hogy ismét önmagam lehessek?

Figyelt kérdés

Igazából a a komolyabb párkapcsolataim mind több évre sikerültek, az utolsó az 2.5 év de a legrövebb is 7 hónapig tartó volt. (talán Problémám a következő ami miatt már egyáltalán nem tudom, hogy így volna -e értelme ismét bármilyen kapcsolatba is belekezdenem. Lehet kinevettek, de tényleg baromi "kis" nemiszervel rendelkezem. Merev állapotban 12.5 cm, és 10.16cm az átmérő.

Tisztában vagyok azzal, hogy sajnos az egyéjszakás kalandok is nálam javarészt kudarcba fulladtak az utóbbi időben, sokan nem akartak megbántani, így ugye lehetőségem sem volt ezeket a kapcsolatokat áttéríteni egyéjszakás kalandról esetleg több alkalomra.


Hosszabb távű kapcsolataimban, párszor viszont megkaptam,hogy igazából elég ügyes vagyok, és sok hiányosságom másképp tudom kompenzálni.


De az utolsó "kalandoknál" volt aki konkrétan 10 perc után mondta, hogy hagyjuk neki ez nem fog menni. Mikor megkérdeztem miért (természetesen már selytettem a probléma gyökerét) akkor igazából elég durván kijelentette, hogy ő azt szereti ha "verdesi a **** a méhét"


Volt olyan személy aki utána többször is lejárt hozzám elég távolról, és ő viszont megjegyezte, hogy nagyon ügyesen bánok lent a dolgaimmal és így neki megfelelő (mivel ugye csak a közös együttlét végett járt le, meg az elején úgy érezte lehet ebből több is) De sajnos egy idő után ő is inkább azzal vetett véget ennek a dolognak, hogy maradjunk csak barátok.


De az utána következők úgy valahogy balul sültek el az együttléteket követően, vagy legalábbis én éréztem úgy, hogy a nemiszervem méretei visszafogott hangulatokat eredményeztek.


Egyébként nem vagyok csúnya gyerek, sőt azért elég sok lány pont a külsőm és a megnyerő viselkedésem végett kerültem velük "közelebbi" kapcsolatban. A legizgibb, legviccesebb ami így ez végett velem megtörtént az az volt, hogy majdnem egy "2 csaj verekszik a paliért incidens is" ami számomra elég viccesre sikeredett.


De ezeken kívül az utolsó 2 szexuális együttlétem olyan rosszra sikerült, hogy végérvényesen már azon gondolkodom, hogy visszatérek egy olyan korszakomba amibe minden féle barátnő nélkül is boldog lehetek. Ami nálam a rengeteg anime nézés / gépen játékokkal való "kockulást" jelentette


De most az utolsó egy évemben még a testemmel való átalakulásommal is próbáltam kompenzálni a dolgaim. Még olyan "merészebb" dolgokra és rávettem magam, hogy (persze mindent vérvételekkel, orvosok jelenléte mellett, az ő tanácsadásukkal) a lehető legbiztonságosabban még pár szteroid kúrát is bevetettem, hogy a külsőm minél hamarabb minél jobb formába hozzam. (Ja és kérlek a kox használatról nem szeretnék kioktatásokat kapni, személyi edzővel és 2 orvos segítségével használom ezeket a szereket amivel teljesen minimalizálni tudják ezeknek a negatív hatásait, így semmi féle kritikát ezzel kapcsolatban nem szeretnék kapni, ezt csak azért osztom itt meg, hogy átlássátok mennyire mélyen érzem magam, hogy ezekkel is már próbálom kompenzálni az utóbbi évben ért rossz kritikákat a méreteimmel kapcsolatban)


Tehát, igen. Ilyen szinten elvagyok keseredve egy ilyen apró hülyeség miatt, ami sajnos most már elég mély nyomokat kezd hagyni a személyiségemben.


Még most azon is agyaltam, hogy talán 2x 3x befizetek rendes Szegedi klinikán intim műtéttel rá is lehetne a dologra úgy ahogy javítanom, hogy legalább ne legyen annyira vékony a dolog.


De már a pszihologuson is elkezdtem gondolkodni,(régebben rengeteget jártam más indikokból kifolyólag. de tudom jól, hogy sajnos ő csak felületesen tud fogni segíteni, esetleg más módszerekkel majd eltereli erről az egészről a gondolataim ami valószínűleg íly módon hatástalan lenne ahogy magamat ismerem.



Mit tanácsoltok, mit kellene még elkövessek annak érdekében amitől talán végre visszahozhatnám azt az önbizalmam ami volt? Most már 1 éve nem beszélgetek nőkkel, heti 1, de van, hogy 2 személyiségfejlesztő könyvet olvasok, próbálom ezeket a valóságba átültetve fejleszteni. Igyekszem belül magamat gyökeresen megváltoztatni, egy sokkal jobb személyt kihozni abból ami voltam. (Itt gondolok az olyan dolgokra a személyiségenben, amikkel még nagyobb magabiztosságot tudok majd magamnak és másoknak is sugározni, hogy többet ilyen mélyponton ne legyek.)


Mégegyszer hangsúlyozom, ez nem egy fake poszt, ez nem egy viccnek szánt kérdés. Nekem itt ez ténylegesen komoly problémát jelent az életemben, ami magával húzta a személyiségem, lelkem.


A műtétet az elkövetkező 3 évben elfogom végezni, addig folytatom még a testalkalom minél izmosabbra való átformálását is.


Mi a véleményetek erről az egészről? Én tudom jól, hogy rengeteg nő mondja, hogy nem a méret számít, meg blablabla. De én valahogy nem ezt a dolgot tapasztaltam az éveim során ( hozzáteszem azért sikerült jó pár nővel szexuális kapcsolatba keverednem, így én a saját tapasztalataimból kiindulva a méret a nőknél IGEN IS számít.) Vagy legalábbis a legtöbbnél biztosan. (Persze ez megint a saját tapasztalataimból kiindúlva írom, így kérlek lányok ezért ne kövezzetek meg ha nálatok ez esetleg TÉNYLEG nem így van.)



Ha van köztetek olyan nő, akinek esetleg több rálátása volt már ilyen dolgokra, a ti véleményetekre nagyon kíváncsi lennék.

Mit tanácsoltok, mit kellene csináljak, hogy jobban megjöjjön az ömbizalmam?


Mégegyszer leszögezem, igen én tényleg egy ilyen -most jön a poén rész- KIS problémám vagyok fent akadva ami már foltot kezd hagyni a mindennapjaimon.



Elkeseredett és megtört személynek érzem magam, ami sosem voltam. Tudjátok tipik az a "nőfaló" személyiségjegy volt rám jellemző amit sokszor már megkaptam a lányoktól, csak az a pár koppanás és negatív behatás óta kezd inkább egy teljesen lehangolt és visszahúzodó szeméyiséggé alakítani, amit mindenképp vissza akarok fordítani.



Kérlek srácok, mégegyszer írom. Ez nem fake poszt. Értelmes tanácsokat szeretnék kérni. A segítségetekre van szükségem. Sajnos a barátaim nem tudtak még olyan tanácsokat adni amik megfelelőek lettek volna, valamelyik meg azt hitte hazudok a méreteimmel kapcsolatban, valaki meg kiröhögött és ugyan úgy hozzátette, hogy biztos nem lehet ilyen "kicsi"



2023. aug. 30. 10:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

tl;dr

Pszichológust igényel a problémád, az a 3 netes komment amit itt kapsz, nem oldja meg. Lehet aranyból is a faszod, amíg a személyiséged és hozzáállásod olyan, hogy koxolni és műteni kell azért hogy elfogadd magad, már az kerülendő a rossz mentális állapot miatt.

2023. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Az a fő probléma hogy a méreted körül forog a világod. A rossz élményeket tartod előbbre, mint a jó sztorikat. Holott jó pár nő inkább a kisebb méretet preferálja, mert nagyobb nemiszervvel való közösülés fájdalmas számukra!


Sokkal fontosabbak szerintem az érzelmek, az odafigyelés és az ügyesség, mint a méret. Hiába van valakinek 17-23 cm hosszú pénisze ha egyszer magasról tesz a partnerére, gyorslövetű, ügyetlen vagy akár erekció problémái vannak!


Azt gondolom, hogy nem árt neked pszichológiai tanácsadás, nem műtét kell, hanem inkább sportok, edzés és pozitív hozzáállás...

2023. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig azt hittem az exem vagy :D Nézd, az egyik legnagyobb szerelem az életemben egy olyan srác volt aki hasonló méretekkel volt megáldva. A komplexusai és az abból fakadó önértékelési problémái és féltékenysége tették tönkre a kapcsolatunkat. Nekem nem volt képes elhinni, hogy elég számomra, de a következő barátnőinek sem, egyre mélyebbre süllyedt a témában.

Mindenképpen pszichológust ajánlanék. Ha az első nem válik be, akkor keress tovább. Megéri, mert ezt magadtól valszeg nem fogod megoldani.

2023. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbántani szeretnélek, de nekem meg az ilyen tipik nőfalóktól van a béka segge alatt az önbizalmam, akik csak megdugni akarnak, majd otthagynak, ha sikerül, ha nem.

Nekem az jön le, hogy neked csak ez számít. Hidd el, biztosan van olyan tulajdonságod, ami a farkad méreténél fontosabb és lesz olyan, aki értékelni is fogja.

Azt érzem én is neked a világ csak e körül forog, pedig ennél fontosabb és lényegesebb dolgok is vannak és kellenek egy kapcsolathoz….

2023. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő szerintem pont nem szereti, ha verdesi a f*sz a méhét... nem ezen fog múlni!!! Semmi baj nincs veled fizikailag. A fejedben van a gond.
2023. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"Volt olyan személy aki utána többször is lejárt hozzám elég távolról, és ő viszont megjegyezte, hogy nagyon ügyesen bánok lent a dolgaimmal és így neki megfelelő (mivel ugye csak a közös együttlét végett járt le, meg az elején úgy érezte lehet ebből több is) De sajnos egy idő után ő is inkább azzal vetett véget ennek a dolognak, hogy maradjunk csak barátok."


"A legizgibb, legviccesebb ami így ez végett velem megtörtént az az volt, hogy majdnem egy "2 csaj verekszik a paliért incidens is" ami számomra elég viccesre sikeredett."


Ezek nem túl szép mondatokat ám.


Arra utal, hogy nem látott mint potenciális partner, mert hát neked inkább a szex számít, infantilis vagy.


Igaza is van úgy tűnik, mert neked vicces, hogy két nő egymást bántja miattad miközben két nőt hülyére szedtél, mert hát neked inkább a szex számít, infantilis vagy.


Nőjj fel, kezeld a nőket tisztességesen, komoly, érett, önzetlen légy egy párkapcsolatban, ne a szexen járjon folyamatosan az eszed és majd akkor nem lesz az, hogy dobnak,mert kicsi a micsodád!


Miért vársz te el dolgokat, ha nem vagy fair és felnőtt a szó szoros értelmében? ^^

2023. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Az anime nézésnél minden tiszta lett. Nőj fel. Pszichológus. A nagy agyaddal van baj, nem a kis farkaddal.
2023. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. A 12,5 az kb az átlag, nem? Legalábbis az ilyen netes felmérések szerint. Én nem tudom mert nem mérőszalaggal a kezemben szoktam szexelni.

Írod is, hogy volt olyan nő aki "házhoz ment" a veled való szexért, akkor azért elég jó lehetett neki. Az hogy később lekoptatott valami más miatt lehetett, nem hinném hogy a szex lett egyik pillanatról a másikra rossz.

Nekem a férjemnek 14 cm. Tudom, mert ő egyszer lemérte és mondta. Ez bőven jó, de pl kutyában, vagy ha alul vagyok és a nyakában van a lábam akkor már fáj. Én pedig nem szeretem ha a méhemet bszkodja már a dolog. Szóval nekem pl szerintem a tiéd pont jó lenne. Volt is már egy csávóm akinek kisebb volt a 14 centis viszonyítási alapomhoz (nem tudom mennyivel, csak érzésre), és vele is imádtam szexelni. Örömöt tudott okozni, és tudtuk durvábban is csinálni, mert nem fájt. Azt utálom mikor a férjemet néha le kell állítanom a legnagyobb csapatás közepén, hogy bocsi de váltsunk pózt mert nem bírom.

Azt pláne nem értem minek gyúrsz meg cuccolsz ha nem a külsőddel van a baj. Az izmoktól nem lesz nagyobb a farkad. Vagy nem tudom mi itt az összefüggés. Az egyikkel nem kompenzálod a másikat (nem is kell).

A kérdést olvasva az az ötletem támadt, hogy kéne csinálni valami "nudista" tábort. De nem ilyen diszkréten nem nézünk a másikra félét, hanem direkt azzal a céllal, hogy az emberek láthassák mások testét, testi hibáit. A narancsbőrt, a csőmelleket, a kicsi és az átlagos farkat, a szemölcsöt, a hegeket, mindent. Mindenhonnan a meztelenség ömlik, de azt meg már elfelejtjük hogy egy valódi meztelen test hogy néz ki. Nekem ne mondják már hogy mindenki 20 centis viperával a gatyában járkál, hogy a 12 cm olyan kirívó legyen. Úgy írsz mintha legalábbis mikropéniszed lenne.

2023. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Elnézést szeretnék kérni, hogy ilyen módon fogalmaztam meg a kérdéseimet, illetve, hogy így jött le többeknek a személyiségem.


10:59 -nak:

Ha újrafogalmazhatnám, én ezt a jelzőt kaptam több nőtől is, ami nekem is bántó jellegű volt, mint sem pozitív hatású.


11:13 -nak

Egyébként, már bőven 25 felett vagyok, az animékkel való kapcsolatom az idősebb bátyjáimtól ered, akik többszőr is látogatják az országot, nem pontosan az animék végett, hanem maga a kultúra és a hely szépsége miatt ami ugyan így vonz engem is. Tehát itt nem a "felnövés" a probléma jellege. De ebbe most nem szeretnék belemenni, viszont az ilyes fajta hozzászólás amiből arra következtet valaki, hogy még gyermek cipőben jár valaki azért amiért egy más fajta kultúrának a szépségeit szereti. Nem hinném, hogy ehhez mérten kellene valakinek a személyiségét egy gyerekhez hasonlítani.


11:08 -nak

Nem akartam túl hosszúra tenni a kérdést, így nyilván nem írtam hozzá, hogy melyik eset pontosabban, milyen hatásokat is gyakorolt rám.

Valószínű ez végett is következtethettél arra, hogy én tárgyiasíthatom vagy legalábbis nem kapcsolati szinten közelítek egy adott nőhöz, akivel éppen elkezdenék bármi jellegű kapcsolatot

Lényegében én az elejétől fogva mélyebb érzelmeket tápláltam iránta, így a szexuális teljesítésemet próbáltam maximalizálni, de vittem több helyre is sétálni, a végén már elejtettem vele egy vacsorát is, hogy hátha több lehetne ebből az egészből. Így végül mikor kinyögte, hogy maradjunk barátok, így egyből már az én "hiányosságaim"-at okoltam.

Én elsősorban nem vagyok szexmániás, a másokkal való törődésre, és az odafigyelésre koncentrálok leginkább. Akivel éppen vagyok, szeretek nekik több élményt nyújtani, viszem őket vacsorázni, esetleg kirándulni, élményeket és sok emléket próbálok velük átélni.


A "legizgibb, legviccesebb" részt inkább szarkasztikának szántam, de ha tudok rajta változtatni, átírom inkább ezt a részt, mert nem úgy sült el ahogy akartam.


Félreértések elkerülése végett, nekem egyáltalán nem a szexen jár az eszem egy kapcsolatban, csak az utolsó rosszabb élményeimnek hála, konkrétan már kicsit parázom az egésztől, mert mikor odakerülne a sor, nem akarnék mégegyszer ilyen kellemetlen dolognak a részese lenni.



Valóban a fejemben lenne a probléma, nyilván én is ezen gondolkodtam.


És elnézést mégegyszer ha valakinek másképp jött le több fentebb leírt sorom is, valahogy úgy magamban másképp hangzott. :/

2023. aug. 30. 11:47
 10/24 A kérdező kommentje:
10:39 igazából én sosem voltam féltékeny egyetlen egy kapcsolatomban sem, szóval szerencsére ez még egyáltalán nem történt meg a "méreteim" végett.
2023. aug. 30. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!