Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő aki domináns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő aki domináns akar lenni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ténylegesen erre vágyik és nem csak azért teszi mert sok férfit felizgat ha egy vonzó nő irányítja őket?
2023. szept. 3. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szívesen lennék a szolgája!
2023. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Hogyne, láttam ilyet és voltam is ilyen kapcsolatban, nem is akarom újra átélni. Általában két esetet tudtam megkülönböztetni, az egyik a nyílt(abb) törekvés, a másik a manipulatívabb. Nagyjából azt kell elképzelni, hogy megbeszélni bármit kb lehetetlen, te leszel a hibás, rosszul emlékszel, nem tudod jól, össze-vissza beszél és addig csavarja a dolgot, amíg igaza lesz, ez a nyíltabb formája a dolognak. A másik az áldozatszerep, amibe mindig belebújik, hogy te őt bántod ezt eljátsszák, ha szembesíted őket pl a hazugságaikkal, de akár akkor is ha egyszerűen csak nem értesz velük egyet.

Mindkét eset borzalmas, nulla kompromisszumkészség és saját maguk túlértékelése jellemzi az egészet.

2023. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es ennek köze nincs a dominanciához, ez csak a dráma királynő szint, és abból tényleg rengeteg van.
2023. szept. 3. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abból a szempontból köze van hozzá, hogy mindkét eset erősen törekszik arra, hogy az ő akarata érvényesüljön (dominancia), csak mivel nőkről beszélünk, ők nem eshetnek üvöltve és verve az ajtót a férfiaknak.
2023. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt látom, hogy a legtöbb nő domináns akar lenni olyan értelemben, hogy az legyen amit ő akar, de közülük legtöbben ezt nem nyílt vitákkal, konfrontációval akarják elérni, hanem manipulációval, érzelmi zsarolással, félremagyarázással, áldozat szerepbe bújással, stb. Persze ha úgy teszed fel a kérdést, akkor ők aztán soha nem és inkább vágják le az egyik kezüket, minthogy ilyet csináljanak. Aztán mégis.

Az a típus, aki a kérdésben van, viszont nagyon ritka, bár az előbbiek is gyakran ilyennek vallják magukat.

2023. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2/4-es vagyok. Ugyanazt írtam, mint az 5ös, mégis lepontoztak :D

Elárulom bőven vannak olyan nők, mint amilyeneket leírtunk, viszont távolról sem igaz mindenkire. Ettől még ha tetszik, ha nem, vannak.

2023. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!