Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes vonzó pasik, valamit incelek azt lelkileg hogy vagytok képesek feldolgozni, hogy nem lehet olyan gyönyörű szép csinos barátnőtök akik az utcán láttok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 20:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
# akiket
2023. szept. 4. 20:38
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Kiverem és feldolgoztam

Szívesen!

2023. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Az incelezést hagyjuk, aki ebbe takarózik, az eleve mentálisan komolyan sérült. Szóval maradjunk csak a "nem helyes" kategóriánál.

Nos, én sem vagyok egy görög isten, és most finoman fogalmaztam. Mégis találtam egy olyan barátnőt, aki nem csak külsőre szép, de fantasztikus társ. Mert tudod, nem mindenkinek ugyanaz a szép. Neki én tetszem. Innentől kezdve nem érdekel, hogy más szerint mennyire vagyok ronda, boldog vagyok olyannal, aki boldog mellettem. Tudod, a szépség nagyon szubjektív, ráadásul nem is a külsőn fog múlni egy kapcsolat minősége.

2023. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Egyszerűen, úgy ahogy fel tudtam dolgozni azt is, hogy nem lehet Ferrari autóm. Nem nagy kunszt.

Amúgy próbálkozni nőknél még mindig lehet, az ingyen van. Max nem jön össze. Ferrari-t meg hiába akarnál venni Suzuki áráért, esély se lenne hogy összejöjjön.

2023. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
változtattam magamon. és hála Istennek azóta 2 gyönyörű, tényleg top lány is volt az életemben. egy csoda <3 lesz még több is remélem
2023. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Nehezen. Bár ha az ilyen típusú nők helyében lennék, én sem jönnék össze egy hozzám hasonló lúzerral. Másrészt a külső nem minden. Simán lehet, hogy az a gyönyörű lány valójában egy drogos alkesz, egy r*banc stb. Ennek ellenére fájó érzés, hogy folyton csak vágyakoznom kell, de remélhetőleg egy idő után nem fog érdekelni az ilyesmi.
2023. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Örülök neki, mert másoknak jutott, ennek megfelelően én egy untermensch vagyok, legalább egy biztos pont az életben, azt csinálok amit akarok innentől, a csaj dolga visszautasítani. Ammán más kérdés, hogy olyan pasikat látok olyan csajokkal, hogy bekakilás. Alacsonyabbak, rondábbak, stb....Biztosan a pénz miatt van, nem tudom....
2023. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam már, amilyen gyökerekkel szoktam látni őket sokszor, el is megy a kedvem tőlük...
2023. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Megszoktuk, nekunk ez a default setting.



39F incel

2023. szept. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Menhelyről kell kutyát hozni és az összes szabadidoben sétálgatni vele. Lefoglal, elmegy az idő és akkor nincs vágyakozás a nők után.
2023. szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!