Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő nyugodtan elpanaszolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő nyugodtan elpanaszolhatja itt hogy mik a gondjai a társkeressésel de ha egy férfi teszi az rögtön incel?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. Mind fel van pontozva. Hadd írjam le hogy nekem miért nem megy oké?

-A lakosság nagyrésze kövér, ha én nem vagyok kövér és teszek magamért ne keljen elnézést kérnem hogy nem állok össze kövér nővel.

-Iszonyú neurotikus, nem tudom kezelni azt hogy két percenként váltakozik a hangulata és egyik percben meg akar ölni másikban meg orálisan kielégíteni.

-Kövér és kattant, akaratom ellenére fogdoss ami ugye rendben van ha egy nő teszi egy férfival "jahaj ezzel jár a népszerűség" mondták a tanárok iskolás koromban. Bezzeg ha én csinálnám.. nem szoktam ilyeneket csinálni de ha ezt csinálnám tuti robbanna a bomba.

-Alkesz és nincs túl az exén, részegen szeret nudeokat küldözgetni de élő találkára nem hajlandó mert az exe így úgy.

-Jó teste és szép arca van de iszonyú buta és az kiábrándító.

-Szó nélkül visszamegy az exéhez a se veled se nélküled kapcsolatba.

Kompromisszumot kéne kötnöm és mindnek igent mondani különben pszichopata incel leszek kedves hölgyek?


2023. szept. 4. 21:32
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Társkereséssel' fáradt vagyok szóval a helyesírási hibákba nem belekötni..
2023. szept. 4. 21:32
 2/32 anonim ***** válasza:
54%

Igen, gyakorlatilag erről szól ez a kategória. Nagyon ritka, hogy itt a férfiakkal értene egyet valaki vagy normális választ írna nekik. Régebben én is írtam ki pár kérdést és hát, kb. 10-ből 2 válaszoló volt képes normális választ írni. A többiek a legapróbb dologba is belekötöttek.

Ez a kategória tele van frusztrált nőkkel, akik mindenért a férfiakat hibáztatják. A kedvencem az, amikor kb. ugyanaz a kérdés kikerül 2 változatban, a 2 nem szerint és valahogy mindkét esetben a férfi a hibás.


Én is rengetegszer megkaptam már itt, hogy incel vagyok. A való életben még soha. Voltak kapcsolataim, vannak női barátaim. És nem is bírom az inceleket. Itt meg gyakorlatilag 2 perc alatt abba a kategóriába kerülhetek, mindenféle érv nélkül... :D

2023. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Tuti jelentgetni fogják ezt a kérdést.
2023. szept. 4. 21:39
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Mucuka, itt a kérdésben kérték, hogy írjanak. Nem maguk írták az szazezredik Rinya kérdést
2023. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
Én nő vagyok, de egyetértek azzal, hogy sok az olyan nő,aki még a nőket is leincelezi probléma nélkül nemhogy férfiakat jóformán ok nélkül, mert olyannyira gyűlölik az inceleket (és az érzés kölcsönös), hogy mindenkiben a rosszat látják, persze sok a megkeseredett nő is szintén,akik mindenféle férfiakat gyűlölnek, csak a "párjukat" nem, mert ők "tökéletesek" csak a többi rossz.
2023. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen a nemek közötti teljes egyenlőség
2023. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Továbbá az is "érdekes" mint írták előttem, hogy mindig a férfi a hibás, a nők soha, vagy a nő írhatja a másik nőnek, hogy törlőrongy,vagy pénzéhes, de a férfi azonnal le van pontozva a pipák miatt, nem egy írja, hogyha látja, hogy három pipás valaki (és lejjebb), akkor automatikusan teszi, mert hát férfi/incel. Holott azt írják, hogy egyenlőség van, egyformán kezelik a két nemet. Amúgy meg jó pár férfinak/incelnek igaza van, lehet más a megfogalmazás, lehet, hogy utálat vezérli,de a lényegen nem változtat úgyse és természetesen a gyűlölet kölcsönös, úgyhogy én sem értem mire fel, hogy a egy csomó nő miért hirdeti a hazugságait.
2023. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Amúgy is le vannak nézve a férfiak.
2023. szept. 4. 21:49
 9/32 A kérdező kommentje:
7.Hát az itteni nőket látva el is megy a férfiak kedve az egésztől.
2023. szept. 4. 21:51
 10/32 anonim ***** válasza:
34%
Nincsenek lenézve úgy általában. Csak egyesek.
2023. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!