Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrányom van az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrányom van az ismerkedésben, ha 25 évesen még otthon lakom a szüleimnél?

Figyelt kérdés

Januárban fogok végezni a mesterszakkal, középiskola alatt elkezdtem már dolgozni, azóta dolgozom mostmár a leendő diplomámhoz kapcsolódó pozícióban jó jövedelemért, januárban tervezek lakást venni mert az önerőm már megvan.


Viszont addig még itthon élek a szüleimmel, és mivel nem rég lettem szingli ezért szeretnék elkezdeni ismerkedni, de nem tudom, hogy ez mekkora hátrány, nem szeretnék folyamatos elutasítást kapni a nőktől :D


2023. szept. 5. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinél hátrány, azzal ne foglalkozz
2023. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha már megvetted a lakást és egyedül èlsz utána keress nőt. Addig jeggeld
2023. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradj mama hotelben és mikor már megvan a valaki akivel látod, hogy nah ez az igazi akkor vennék házat magamnak, mert legalább tudom nem azért van velem együtt mert legalább van kihez beköltöznie hanem meglesz a közös ház keresés érzése is...
2023. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj olyanokkal akiket ez nem zavar, illetve olyanokkal akik hasonló helyzetben vannak mint te. Aztán ha komolyra fordul a dolog együtt tudtok tervezni, akár albérletben, akár közös ingatlanban.

Nyilván ha akarsz és van pénzed saját kecóra, akkor hajrá, de csak egy-egy idióta pitsa miatt ne verd magad adósságba és fölösleges kiadásokba.

2023. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még nem gáz. 30 fölött már igen.
2023. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30-ig nem probléma, ha spórol.
2023. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy tök pozitív dolog. Nálam nem elvárás alapvetően, mivel még én is a szüleimmel élek, éppen most fogok munkába állni. Tehát még fix jövedelemmel nem rendelkezek ezért nincsenek is ilyen téren elvárásaim. Viszont számomra ez egyáltalán nem lenne hátrány, sőt szerintem nagyon jó az, hogy így gondolkozol, gyűjtögetsz stb stb.
2023. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen költöztem el anyagi okokból, akkoriban amikor ismerkedtem, nekem nem volt hátrány, mert tudtam, hogy nem könnyű külön élni Bp-n. Két otthon élő sráccal is ismerkedtem 26 évesen, egyik 24, másik 25 volt, nem emiatt nem lett belőle semmi.
2023. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hátrány. A közeli barátnőim többségének otthon lakott még a huszonéves barátja, mikor megismerkedtek és együtt kerestek házat az összeköltözéshez. (A lányok is otthon laktak, egyet kivéve.)

Én már 19 éves korom óta albérletben lakom, a párom 26 évesen még otthon lakik, de meg se fordult a fejemben, hogy ez baj lenne. Tudom, hogy eszméletlenül drágák a lakások mostanában. Az meg abszolút nem baj, hogy jól kijön a szüleivel és így az albi árán spórol.

2023. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!