Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hihetetlen férfi többlet a társkereső oldalakon, így a legtöbb férfi teljesen feleslegesen fizet elő és regisztrál az ilyen oldalakon?

Figyelt kérdés
Benéztem pár társkereső oldalra és szinte csak férfiakat látok ott és legtöbbjük hát nem néz ki valami jól. Mi lehet ennek az oka, tényleg ennyivel több férfi születik ezért van ott ennyi férfi. De ilyen férfi többettel teljesen felesleges a társkeresés Max egymásnak írogathatnak aztán mehetnek huzigálni...
2023. szept. 6. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy?
2023. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. igen...
2023. szept. 6. 22:35
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Akkor miert nem a csajokat nézegeted? :-)
2023. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Házasok
2023. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Hát mi lenne? Hát férfitöbblet. Ennyi.


A nők alapvetően utolsó mentsvárként tekintenek az online ismerkedésre, tekintve, hogy online még akkor is sok gyökér képes betalálni egy nőt, ha nem is akar ismerkedni.

Én pl legalább 3 dickpicket kaptam az elmúlt 1 évben, pedig még csak nő sem vagyok, csak azt hitték:D Na képzeld mennyi szart kap az, aki egyértelműen nő, ráadásul bátorítja a férfiakat, hogy kontaktálják:D


Férfiak részéről meg jó az online ismerkedés (elméletben), hiszen rövid idő alatt sok nőt tudsz kontaktálni különösebben bátornak sem kell lenni hozzá - nem úgy mint az ismeretlenül leszólításhoz - és persze könnyű több vasat tartani a tűzben.


Az online társkereső nők jelentős része vagy csak unatkozik és humort vagy egoboostot keres, vagy nagoyn kétségbe van esve és nagyon párt akar már.

Persze van sok normális nő is, meg sokan akik kb vadásszák a pasikat onnan, szóval lényegében miattuk működhet még a felület egyáltalán:D


Nade a lényeg: összességében a nők jóval kevésbé szeretik az online ismerkedést.

2023. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hujujjjjjj sok a férfi társkeresőn,melyik ez?Józsi bácsi 64F
2023. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Józsi bácsi fiúkkal keres? 😂
2023. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Nincs férfi többlet
2023. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Költözz Ukrajnába, ott most hullanak a férfiak. Több nő lesz.


Amúgy társkeresőkön nem néztem még meg a férfiakat, de ahogy írták előttem, noss igen...utolsó mentsvárként tekintenek a társkeresőkre a nők.

2023. szept. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Nincs férfi többlet!

1, A (szerintetek) normális nők foglaltak, mert ti azt mondtátok, hogy élni meg dugni szeretnétek még.

2, Sok az egyedülálló nő, mert rájöttek, hogy nem kell egy olyan, aki nem előre viszi őket, hanem inkább visszahúzza. Valamint sokan cselédek sem akarnak lenni. Inkább vannak egyedül, és egyre többen jutnak erre az elhatározásra, mert ők a szeretetet, törődést megkapják máshonnan (barátok, család, kiskedvenc) szexre meg mindig kapható valaki vagy ott van a vibrátor. Ha meg már csak szex, akkor nyilván egy helyes példánnyal fog lefeküdni.

3, A csúnyább nők sem olyan kelendőek. Ti, férfiak is inkább a szép és csinos nőknél sorakoztok.

2023. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!