Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy hogy a diplomások között sokkal több a szebb nő a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Valahogy ha egy diplomás el is van hízva az arca olyan szép....
2023. szept. 7. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Troll gyenge
2023. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

A diplomás vagy az egyetemista lányokban az a “legjobb”, hogy nem az fogad téged, hogy egy 18-20-22 éves lánynak van már indításként 1-2 gyereke.


A “rossz” bennük az az, hogy nagyon nehéz őket elérni Tinderen, mivel az egyetemen, szakesteken, egyetemi bulikon sorban áll értük a konkurencia, nem beszélve Tinderen a potenciális matcheikről :D

2023. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

😂


Amúgy a diploma már olyan könnyű (főleg ha fizet az isinek a gazdag szülő) hogy már értéktelen lett. 1000 fiatalból már 950 diplomás.

2023. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Nyilvánvaló...


Egy diplomás nagy eséllyel:

- nem 15 évesen vállal gyereket

- vélhetően nem három műszakban dolgozik

- nem megterhelő fizikai munkát végez

- több pénzt keres, így többet tud költeni a minőségi étkezésre, pihenésre, mozgásra és az egészségére úgy általánosan

- a legtöbb esetben értelmes annyira, hogy tudja, nem a Meki-KFC-Burger King háromszögben érdemes élni az életet

- öltözködés terén sokszor kifinonultabb az ízlése


És mielőtt valaki jönne az ellenpéldáival... TUDOM. Vannak ellenpéldák.

2023. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Trollkérdés sajnos
2023. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
#4 a diplomás és a többműszakos szalagmunkás/közmunkás/munkanélküli 20 éves kétgyerekes között sokan vannak ám. Például a plázás eladólányok, fodrászok, körmösök, kozmetikusok, hoszteszek. Ők általában nem csúnyák.
2023. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6

Így van. Ezért mondtam, hogy vannak kivételek. Pl a légiutaskísérők vagy a jobb étermekben a pincérek.


Én viszont a nagy átlagról beszéltem.

2023. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Pontozzatok le pinty huszárok attól még troll a kérdés. Mi van ennyit tudtok szakálbercik? Na pontozzatok mi van pitypangok
2023. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Aki azt írja hogy troll annak van igaza, a lepontozók pocokfricik
2023. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért lenne troll kérdés...

Lehet egyetérteni, meg lehet vitatni, de szerintem teljesne jogos (és igaz) felvetés.

2023. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!