Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi értelme van ismerkednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi értelme van ismerkednem ilyen feltétellel? Elsősorban nők válaszaira lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Ezek alapján egy aszex nőnek nem lennék jó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt a többség nemmel válaszolt, de azért volt 2 reményt keltő válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Szóval, túl kicsi a farkam az igazán jó szexhez. Sose aláznám meg magam azzal, hogy levetkőzzek egy nő előtt. A humorommal szeretek megnevettetni valakit, nem a méretemmel.


Van értelme úgy komoly kapcsolatot keresnem, hogy nem lenne rendes szex, csak orál/segédeszköz? Nekem a szex a nő öröméről szól, az se baj ha én nem kapok semmit.


2023. szept. 10. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2023. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szoval a biovibrator szerepre ahitozol?
2023. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2

Nem. Egy nőre, akivel szeretjük egymást. A szexben viszont csak ezt tudom megadni sajnos.

2023. szept. 10. 10:43
 4/24 anonim ***** válasza:
Nulla
2023. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A humorista menjen a színpadra, a férfi az ágyba.
2023. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki, egyedül maradok :( Ez van...
2023. szept. 10. 11:11
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Az nem feltétlen zavarna, ha a párom kicsi, az viszont nagyon, ha ezt előttem is szégyenli. Nem gondolom, hogy bármilyen testi hiba, elváltozás, az átlagtól eltérő tulajdonság szégyen tárgya kéne, hogy legyen egy kapcsolatban. Ahogy az érzelmek, vágyak se szabad, hogy szégyent keltsenek. Mert akkor az a kapcsolat érzelmileg semmit nem ér.

Nevetségesnek találom a helyzetet, hogy egy együttélős kapcsolatban, mint a szűz lány takargassa magát a pasi, mert mi van, ha kinevetik.

2023. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7

Nem takargatnám.

2023. szept. 10. 11:32
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

"Sose aláznám meg magam azzal, hogy levetkőzzek egy nő előtt."

Akkor fogalmam sincs ezt mire értetted.

Mindenesetre, ha valkiben valóban megbízik az ember, ott nincs helye ilyesminek. Ha pedig a párjában nem bízik valaki, akkor cseszheti a kapcsolatot.

Én ragaszkodnék a normál szex kipróbálásához és alkalmazásához,segédeszközökkel rásegítve,ha szükséges. Nem azért, mert a behatolás az életem csúcspontja, hanem, mert úgy nem lehet teljes a kapcsolat, ha az egyik fél ilyen erős gátlásokkal van benne jelen. Ezeket közös munkával fel kell oldani, különben örökre gátat képeznek a két ember között.

Én legalábbis így állok a párkapcsolatokhoz.

2023. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
mekkora?
2023. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!