Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire kegyetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire kegyetlenek egyes nők olyan férfiakkal, akik magányosak és emellé még kritikát is fogalmaznak meg feléjük?

Figyelt kérdés

Ha nem jó külsejű az ember és még fel is hívja a figyelmet, hogy a szabad választás világában mennyi felszínes és diszfunkcionális kapcsolat van, akkor olyan stílusra váltanak át egyesek, mintha a halálba akarnák kergetni az ilyen férfiakat.

Itt az oldalon sem lehet segítséget kérni, mert ha a fent említett dolgokból le mer írni a férfi valamit, akkor ilyenekre számíthat:

- Édesanyja szidása

- Mindenféle elemezgetés, hogy szívesen nézné ahogy felvágja az ereit és elvérzik

- Ha szexre kerülne a sor akkor szétrúgná a férfit

Stb.

Adott egy szerencsétlen férfi, akin az még oké hogy nem segítenek (bár szerintem ez sem oké), de mi motiválja őket és mire fel van akkora gyűlöletük, hogy még össze is vernék esetleg néznék a haláltusáját adott esetben?



2023. szept. 10. 11:38
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
79%
Linkelnél be pár ilyen választ? Hátha nem elõzmény nélkül történt.
2023. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
76%
Az irasod komoly mentalis betegsegre utal. Szakember jó tanács !
2023. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
78%
De ha széttennék a lábukat neked, akkor gondolom már nem lennének olyan kegyetlenek... Mivel ez nem történik meg, így azok!
2023. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
74%
Az nem felszínesség, hogy valaki nem tud vonzódni a csúnya emberekhez. Akiről meg ordít, hogy magányos, a társadalom kitaszítottja, afelé meg csak szánalmat érzek, mint amikor valakinek 18 évesen már három gyereke van és szidja a "Zorbán Viktort", hogy nem segíti sz éhezőket. Na ennyit erről.
2023. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
62%

Tegnap már elmagyaráztuk. Mert károsak vagytok a társadalomra.

#1! Nem tud, mert a tegnapi kérdését törölték. Na, vajon miért? (Volt előzmény.)

2023. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
76%

Te talán nem ugyanezt írod a nem vékony, nem szép nőknek? Vagy a nem annyira csinos nőknek?

Semelyik nő teste , nem jótekinysági intézmény! Ha azt mondod, hogy "ha nem szexelelhetek veled, felvágod az ereid" - én végig nézném, de legalábbis, ott hagynálak!!!! , Miert ér kevesebbet az én életem a te kielégulesednel? Mert erre nem válaszoltál


Egyebirant, nem jött a privat, hogy mikor viszel all in clusive nyaralásra a Maldiv szigetekre. ,"Cserebe azert, hogy "kényeztetlek"


😏😏😏

2023. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
69%

A fent említettek nem csak úgy, csípőből szoktak elhangzani, de ezt mind tudjuk.

Segíteni mindenki magán tud. Egy anonim online fórumon, hiába írja le valaki heti 5x, hogy neki szenvedés az élet,a világ rossz, a nők gonoszak, a párkapcsolatok szarok, ettől jobb nem lesz.

Segíteni egy valós, aktuális gondon lehet, de ott is legfeljebb annyiban, hogytöbbféle látásmódot, ötletet, tapasztalatot elolvas a kérdező és így jobban átláthatja a helyzetét. De, ennél többetmég itt se ér. A nincs nőm, szegény kicsi én helyzet egy állapot. Ezen nem lehet online,látatlanban segíteni két mondatban idegeneknek.

Dugni senki nem fog szánalomból. A random idegenek nem fognak jobban reagálni a megkeresésre, ismerkedési szándékra, a buliban a csaj nem lesz kevésbé elérhetetlen, ha ide ír valaki egy regényt, hogy neki miért rossz. Akkor mit is vársz?

A nők nem a magányos férfiakkal kegyetlenek, hanem az itteni hangosan szenvedő, jellemzően agresszív, önsajnáltató férfiakkal. A kettő nem ugyanaz.

Az itteni hozzáállást pedig kiharcolták(tok) magatoknak.

2023. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
77%

Én mindig megmondom, hogyha valaki nem az esetem, nem jön be. Ezt el is szokták fogadni, viszont van egy kisebb réteg, aki vérszemet kap ilyenkor. Jön olyankor minden, ami a csövön kifér: Angelina Jolienak képzelem magam, várom a szőke herceget az A8-casával, 25 centis farkával, nagyot képzelek magamról, engem csak ő szerethet igazán, de nekem ez nem kell, majd magamra vessek, mindenkinek csak szexre fogoo kelleni, stb.


Na ilyenkor aztán én is fogalmazok meg kritikát, nem is keveset.

2023. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
16%

Mert az itteni feministák szándékosan démonizálják az inceleket.


Ez olyan mint mikor valaki hajléktalan , fagyoskodik az utcán, rossz az élete nem tud kitőrni és valaki lecseszi mert iszik, hogy kicsit legalább kiszabaduljon a valóság börtönéből.

2023. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
76%

Ooooo! Szidod a felszines világot? Végre egy férfi aki nem felszines!😍😍

Randizzunk! 130 kg vagyok, es 150 centi! 😇 Varom a privit!

2023. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!