Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek szerintetek mi történn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek szerintetek mi történne ha hirtelen vonzóak lennétek?

Figyelt kérdés
Ha holnap reggel úgy kelnétek fel, hogy magasak, jóképűek vagytok. Hirtelen javítana a randizáson? Vagy a sok sikertelenség miatt már ez sem segítene annyira mélyen vagytok.

2023. szept. 12. 15:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Mi történne, ha vonzó lennék? Szerintem átvernék és kihasználnék egy csomó nőt, mivel a külső vonzalom változását nem követnék le azonnal a belső tényezők.
2023. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem semmi nem változna, az ha szép is lennék, nem tudnám elhinni hogy tényleg kellek valakinek.
2023. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Világvége, vagy világbéke lenne.
2023. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
3. Más sem hiányzik a világbékéhez, hogy az incelek vonzók legyenek.. :D
2023. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%
Egy próbát megér.
2023. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Leclerc ***** válasza:
43%
Semmi nem változna, belül ugyanolyan értéktelen lennék mint most.
2023. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%
Semmi sem változna, az inceleknek a belsőjük pusztulat, ezért taszítóak a nők szemében.
2023. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak a külsőm változna meg, akkor valószínűleg semmi különös nem történne. A kommunikációm, az önbizalmam ugyanúgy 0 maradna. De ha a belsőm is megváltozna, pl.: beszédes, vicces, határozott, menő stb. lennék, akkor nyilván ezerszer könnyebben menne a csajozás.
2023. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden majdnem incel rossz kepu.. van aki azt hiszi nem jojepu de kozben 10 nobol 5 nek lehet bejonne... vannak akik annyira magukba fordultak hogy mindenkit onmagukat is bele ertve teljesen negativan latnak.
2023. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

Haha az a vicces, hogy én tudom mi történne, mert régen kifejezetten vonzó, jóképű srác voltam (kb. 15-23 éves korom között)... DE!

Akkoriban, főleg anyámék idióta nevelésének hála baromi önbizalom hiányos voltam és mert alapból szorongó, borzasztó introvertált ember vagyok így inkább menekültem a csajozás elől. Pedig konkrétan füttyögtek utánam a kis pitsák... Nem vicc.

Nemrég mutattam kollégámnak (nő) egy képet, hogy találja ki ki van rajta (én voltam 15-16 évesen) és konkrétan nem is mert fel rajta. Utána csak annyit mondott milyen kißaszott jóképű voltam.

Akkoriban ha nem vagyok idióta csajozás terén és kicsit edzek vagy legalább sportolok valamit és nem úgy öltözködtem vonla mint egy kis szürke senki, akkor hihetetlen sikeres lettem volna az ellenkező nemnél.

De hát ez már a múlt, visszamenni nem tudok.

Most meg ocsmány vagyok és esélyem sincs vonzalmat ébreszteni senkiben.

Viszont ha hirtelen újra jóképű lehetnék, visszanőne a hajam stb. akkor azt hiszem tudnék és mernék már csajozni, mert felismerném és megragadnám a lehetőséget.

Bár én komoly kapcsolatra vágynék mindenképpen, de lehet nem zárkóznék el az alkalmi partnerektől sem.

2023. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!