Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végre lehet egy jó csajom, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre lehet egy jó csajom, ez most összejöhet?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé csúnya férfi vagyok, 38 éves vagyok eddig egy kövér barátnőm volt, 8 éve ami 1 évig tartott...

Ahol dolgozom jött egy új kolléganő, igazi bombacsaj. Minden férfinek leesett az álla mikor meglátta. Most került ki az egyetemről. Úgy néz ki együtt leszünk egy irodában, nagyon kedves volt velem, sokat beszélgettünk már, talán idővel hogy egy irodában leszünk megszeret idővel, elindul benne valami...


2023. szept. 12. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
2023. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Az , hogy kedves veled, nem jelent semmit. Én se vagyok bunkó senkivel akit csúnyának tartok. Nem a külső alapján határozom meg a viselkedésem.

De azért drukkolok.

2023. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

"Minden férfinek leesett az álla"


Milyen nyomorult incel társaság lehet már az, ahol az a legnagyobb öröm a munkahelyen, hogy beállít egy "BOMBANŐ" kollégina...

Nincs is annál szánalmasabb, amikor a fél kollektíva egyetlen nő után csorgatja a nyálát.

Inkább a munkával foglalkoznátok!

2023. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sajnálom szerencsétlen nőt.

Egyébként volt pontosan egy ilyen jelenet az 500 Days of Summer c. filmben, amikor egy értekezleten először jelenik meg Summer.

Hihetetlen, hogy valaki, attól, hogy férfi, rögtön félállati szintre süllyed, pusztán attól, hogy egy csinos nő megjelenik a környezetében.

2023. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Csak én éreztem magam kínosan amikor ezt végig olvastam?
2023. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 6-os , nekemis olyan érzésem támadt, mintha valami ragadozó állat kileste volna az áldozatát akit becserkészhet az iroda 4 fala között..26n
2023. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
7. Nem ezt csinálja az emberiség...fennállása óta?
2023. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
#8: nem. Van, aki képes ember módjára is viselkedni, ugye, milyen meglepő?
2023. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
9. Őszintén meglep.
2023. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
9# De ha arról van szó, hogy a férfi legyen erős, gazdag, jóképű stb, és arra mondom azt, hogy "miért, nem volt ez mindig így??", akkor azt meg felpontozzátok.. Képmutatás felsőfokon.
2023. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!