Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha megint kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megint kezdődik az egész tortúra? Párkeresési sikertelenség, magány, visszautasítás.

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal, mert nem működött a kapcsolat, és ennek már nem volt értelme. Még mindig hiányzik, ami borzasztó érzés, mindennap sírva alszom el, ha egyáltalán el tudok aludni. Szét vagyok csúszva, jelenleg az edzésbe menekülök.


De nemcsak ez a baj. Eddig se voltam kelendő, és ezután se nagyon fogok. Olyan sok rossz történt velem, amíg végül megtaláltam azt, akinek az esete vagyok, szeret es én viszont szeretem. Rengeteg évnek kellett eltelni, szinte csak csalodasokon mentem át, és végül ez is csalodassal végződött.


Most meg megint ugyanott tartok: vágyok párkapcsolatra, de gondolom ehhez is évek kellenek. Rosszul érzem magam így, de nem mennék vissza soha az exemhez, okkal szakítottunk. De ez, hogy egyedül vagyok, amikor évekig küzdöttem, hogy ne így legyen, ez kiborít. Es senki nem érti mi a bajom, mindenki egyből letársfüggőz. Általában olyan emberek, akik 16-18 éves koruktól kezdve mindig válogathattak, és nekik egy döntés az egyedüllét, míg nekem kényszer a magány.



2023. szept. 13. 00:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos megértelek,Kérdező!

Velem ugyanez a helyzet.

Mondanám,hogy ne add fel,de inkább azt mondom nekünk más az életfeladatunk.

Másban kell kiteljesedni,legyen az hobbi,karrier,bármi.

Erre meg úgy gondolni,hátha egyszer összejön..

2023. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Ne a párkapcsolat kialakítása legyen a központi célja az életednek.


El kell jutnod oda hogy önmagadban is egyedül is jó vagy magadnak.


Amikor ez meglesz le sem tudod majd vakarni a pasikat 🙂.


Ha kell segítség akkor írj és néha tudunk dumálni.

2023. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát járj el pszichológushoz, szed össze magad és jöjj rá, hogy volt egy kapcsolatod, abból nagoyn sok tapasztalatot meríthetsz és voilá, bővne nem ott tartasz, mint régen, hiszen okosabb, tapasztalatabb ember lettél azóta, tehát jobbak az esélyeid.
2023. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
2👌
2023. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Általában olyan emberek, akik 16-18 éves koruktól kezdve mindig válogathattak, és nekik egy döntés az egyedüllét, míg nekem kényszer a magány.

Hát, pont ezért vagy társfüggő. Ha nem lennél az, képes lennél úgy dönteni, hogy egyedül legyél.

2023. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, egyedül te vagy az, aki a saját életedet sivárrá és elviselhetetlenné teszi annak köszönhetően, hogy ragaszkodsz ahhoz a tévhithez, miszerint csak párkapcsolatban / párkapcsolattól lehet boldognak lenni.

Nincs valami túlzott képzelőerőd, jól sejtem, ugye?

2023. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Tehát csak akkor tartod magad értékesnek, ha épp van párod? Ha más mondaná ezt magáról, akkor is így gondolnád vagy csak magadat ítéled meg eszerint?

Ez egy gyászidőszak, nem lehet megspórolni, különben viszed tovább. Fel kell ismerni, mi volt jó, mi volt rossz, mi az ami megszokásból hiányzik és új szokásokat kialakítani, ami idő. De azért dagonyázni sem kell az önsajnálatban, és önsorsrontó hülyeség azt mantrázni, hogy "úgyse" lesz ez meg az.

2023. szept. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően mi nők igy mukodunk! De a jo hir, hogy pár honap, és vége! Es felszabadultságot fogsz érezni, nem pedig gyászt
2023. szept. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
8) nem, bocs, én mint nő rohadtul nem így működöm. Nem attól vagyok értékes vagy boldog ember, hogy épp van-e kapcsolatom.
2023. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bántani a kérdezőt, nem tudhatjátok, min megy keresztül. Én is hasonlóan éreztem magam szingliként. Nekem a családom nő tagjai ilyen kapcsolatfüggők, ők egész életemben azt sulykolták belém, hogy csak akkor leszek boldog, ha lesz párom, illetve leginkább anyám volt az, aki nagyon félt attól, hogy nem lesz senkim, ezért ha nem voltam tökéletes, bántott miatta, hogy így nem fogok kelleni senkinek. Szerinte csak annyi dolgom lenne, hogy találjak valakit, aki elvisel és akkor jó lesz az életem. Így elég sokáig, 22 éves koromig nem bírtam az egyedüllétet jól. Voltam szingli, de mindig vágytam arra, hogy legyen valakim. Egy nagyon fájó szakítás után még meg sem gyógyultam, de már kerestem az újat, nem jött össze, én meg rosszul voltam. Aztán ebből kilábaltam valahogy, amikor rájöttem, hogy mi okozza ezt az érzést. De még így is magányos voltam olyan 25-26 éves koromtól, mert azért ennyi idősen már vágyik valaki arra, hogy legyen egy társa, akivel lehet tervezni, akivel boldogok lehetnek együtt. 18 évesen jó bulizni és fiúkkal kavarni, de 26 évesen már az esküvődet akarod szervezni és a babaszobát alakítgatni.


Kérdező, az edzésbe meekülsz, ez jó, csak csinosabb leszel tőle :) Társkeresőt javaslok neked, ha jobban leszel, viszont okosan kell csinálni és kitartónak kell lenni. Ha feladod két nap után, abból nem lesz semmi. Ha nem okosan szelektálsz, akkor sem. Sok sikert és mihamarabbi felépülést :)

2023. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!