Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen kicsit jobb fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kicsit jobb fajta nőknek elég lehet a 400 ezer nettó?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 17. 12:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Ennek a nőnek Mészáros vagyona kevés. Mutasson ő annyit amennyit költene!
2023. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Euróban igen.
2023. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem. Nettó 400 ezret Nyugat-Európában egy csöves keres. Itt lehet hogy egy fővárosi átlagfizu, de külföldön ez tényleg még a minimálbérnél is kevesebb.

Miért gondolod hogy egy ilyen Cyndi nevű külföldi nőnek pont egy magyar csóró pasi kell?

A szavazatom: Nem

2023. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Vagy mi bocsánat, nem Cyndi hanem Claudia. Ugyanaz. Nyugati csaj.
2023. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy konkrétan ez a külföldi csajnak elég e a magyar fizu .


A fogyatékosok kedvéért: egy ilyen külsejű Magyar nőnek elég lehet olyan férfi aki egyszerű melós?

2023. szept. 17. 12:34
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
A nem választ jelöltem meg, de a kérdés pontosításra szorul, ahogy előttem is írták. Ha nettó 400 ezer USD vagy Euró éves jövedelemre gondoltál, lehet megváltoztatom a szavazatom. :)
2023. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem egy kicsit jobbfajta, csak gyengén pózol és előnytelenül öltözik, ha fürdőruhában lenne, a nagyon jó nő kategóriába esne(jó fotóssal).


Kicsit kevésbé tűnik gazdagnak, ez nem menő próbafülke..


Szerintem középkategóriás pasi illik hozzá, az meg nem 400 nettó, de mivel ilyen az életszínvonala, lehet 400 nettós értelmiségivel is összejönne

2023. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
"Azok a férfiak nyivákolnak a pénz miatt, akik nem eléggé vonzóak, ezért (szinte) soha az életükben nem vonzódott hozzájuk őszintén egy nő sem. Ők ezért nem ismerik ezt a fajta vonzalmat és azt hiszik, hogy a nők nem is képesek őszintén vonzódni senkihez, kizárólag csak a pénzre hajtanak. Közben pedig nem, hanem csak hozzájuk nem képesek vonzódni a nők. Hogyha nem tapasztalsz meg valamit egész életedben, akkor hajlamos vagy azt hinni, hogy az nem is létezik."
2023. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy.
2023. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Kedves Kérdező, keressél már egy olyan nőt magadnak, aki rendes becsületes, törvényes, munkával el tudja látni önmagát:D:D:D
2023. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!