Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mertek kollégánál vagy kolléga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mertek kollégánál vagy kolléganőnél nyíltan kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Ha visszautasít és továbbra is együtt kell dolgozni az ugye elég ciki tud lenni. Emiatt kérdezem.

2023. szept. 19. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

SOHA, NEM ismerkedünk melóhelyen!!!


És nem az a ciki, amikor az elején elhajt a másik, hanem mikor szétmentek, és továbbra is együtt dolgozva látnod kell, ahogy egy másikkal jön össze, és végig kell nézned.

2023. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Összejönni és együtt dolgozni is ciki.

Összejönni és szakítani is ciki.

Munkatárssal csak akkor működhet legtöbb esetben, ha tök más területen, másik irodában dolgoztok. Hébe-hóba összetalálkozni a folyosón oké, de napi 8-9 órában őt bámulni...

2023. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én is nézhettem azt, mikor behordta a csajait, premier plánban láttam az egészet 😂 szóval inkább ne, ritkán van jó vége.
2023. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem van több ismerősöm, akik munkahelyen ismerték meg egymást. Szerintem ha úgy állunk neki, hogy úgyis szakítunk és majd akkor mi lesz, az már rég rossz. Lehet h akár éveket lesztek együtt és addigra az egyikőtök vagy akár mindkettőtök már nem is azon a helyen dolgozik. Azért manapság az emberek nagy része nem nyugdíjas koráig tervez egy adott munkahelyen...
2023. szept. 19. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem tennék ilyet, nem vagyok hajlandó azt a kínos légkört elviselni ami azután következik. Nem egy kérdést találsz itt is amiben azon vergődik, többnyire a nő, hogy most mit csináljon mert borzasztóan érzi magát miután a kapcsolat nem sikerült. És bizony ilyenkor nem marad más mint a tipli. Azért egy jó munkahelyet nem ér meg egy kis kavarást.
2023. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem, kizárt.
2023. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
A felmeresek alapjan a kapcsolatok kb harmada a munkahelyen alakul ki. Az is opcio, hogy zatonyra fut, legyen b terved. Az emberek ma mar folyamatosan cserelgetik a munkahelyuket, mert penzben jobban jarnak, mint az apropenzzel valo emelessel, tehat ha szetmentek, akkor is csak atmeneti ideig lesztek egy helyen, ha addig nem valtott egyikotok sem.
2023. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én soha.
2023. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!