Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy okos intelligens és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy okos intelligens és jóképű 35 éves pasi évek óta egyedül van akkor vele van a baj?

Figyelt kérdés
Intelligens, tanult, több diplomás, jó humorú beszélgetőtárs, jóképű és kedves. Mi lehet a baj vele? 5 éve van egyedül, mióta a barátnője elhagyta, nem talált senkit, aki lett volna azok nem olyan stílusúak voltak, nem volt bennük közös semmi. Kissé depis és szorongós. Munkatársamról van szó, a nők a munkahelyen imádják. A fiataloknak bejövős az idősebbek is olvadoznak érte. Én is szívesen beszélgetek vele, jóban vagyunk. Nekem van párom, de eljátszottam a gondolattal, ha szingli lennék, akkor igencsak tetszene. Sokszor úgy érzem, ő is szeretné ha több lenne köztünk mint barátság. De én szeretem a párom, nem akarom megcsalni, meg olyan megérzésem is van, hogy talán valami nem stimmel ezzel a sráccal. Ha minden nőnek ennyire bejön, akkor miért nincs már valakije?

2023. szept. 21. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Minek vegyek tehenet, mikor a boltban bármikor kapok friss tejet és húst?
2023. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem nem jóképű, csak szerinted.
2023. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Lehet meleg amúgy
2023. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát elég lányos stílusú...

Ja nem szerintem jóképű hanem a többiek szerint de ez ugye relatív.

Amúgy ő szenved attól, hogy miért nincs már valakije, engem ezzel traktál, sokszor panaszkodik, hogy miért nem talál már magának megfelelő társat mert a vele egyidősöknek már mind családja van, neki mikor lesz már stb.

2023. szept. 21. 21:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
rájött, hogy egyedül is tud élni, nem kell mellé senki.
2023. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Egy szó!


Válogatós..

2023. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl válogatós vagy otthon ülve várja, hogy beröppenjen a megfelelő nő az ablakon.
2023. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy minden igaz amit leírtál róla és mellette ő egy mai, úgynevezett "modern" férfi, aki nem szeretne családot. Miért is akarna egy nőt az életébe?
2023. szept. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen csak egy felszínt látsz belőle. Lehet emberileg egyáltalán nem olyan nagy szám, mint amilyennek tűnik. Vagy neki nem elég jó senki, vagy nem akar komolyat stb.
2023. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Nincs esélye még a teheneknél/bálnáknál sem. Azért van egyedül, miért? Egyedül a top CHAD-eknek van esélye manapság, vagy TOP-CHAD vagy vagy GIGA-CHAD, vagy tele vagy pénzzel.
2023. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!