Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves autista pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves autista pasi vagyok, és nagyon nem megy az ismerkedés. Vannak itt hozzám hasonlóak?

Figyelt kérdés

Már voltak apróbb sikereim, csak az idén voltam 5 randin.

De nem értem az embereket,főleg a nőket. Nem mondanám hogy rosszul "viselkedek" általában magamat adom.Nem mondanám hogy a legizgalmasabb pasi vagyok, de azért vannak nálam sokkal unalmasabb pasiknak is csaja.Nem értem ezt az önbizalom dolgot se,én azt mondanám hogy nem vagyok teljesen hiányában (pl 10 perc beszélgetés után elmerek hívni egy csajt). De úgy látszik ez is csak a magas jóképű pasikra vonatkozik.



2023. szept. 22. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Az autizmusod jellemzően miben szokott megnyilvánulni?
2023. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%

"De úgy látszik ez is csak a magas jóképű pasikra vonatkozik"



Na, kezded kapizsgalni? :)



39F incel

2023. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%

Van bőven autista csaj is, próbálkozz náluk.

Vagy a dagadtaknál, ők elfogadóbbak

2023. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha oda mersz menni és el tudsz hívni csajokat randira és ráadásul még el is jönnek randizni, akkor kijelenthető, hogy a külsőddel ninc sprobléma, szóval azt, hogy magas jóképű blablabla, ezt el is lehet felejtni, nem itt keresendő a gond.


Az autizmus együtt jár némi... fura viselkedéssel. Van egy aspergeres kollégám, halál jófej meg minden, de érezhető, hogy ha egyszer elkezdett mondani valamit, azt neki végig kell mondania akkor is, ha jelezzük, hogy értjük ennyiből is, vagy már mesélte korábban. Illetve szeret kategorizálni és erről beszélni, hogy az adott valami amiről beszélünk milyen műfaji vagy akármilyen kategóriába esik. A maga módján hasznos, de azért egy beszélgetésben ez elég hamar unalmas vagy eleve érdektelen.

Illetve hát ugye az ilyen helyzetekben szoktuk jelezni, hogy "aha, okés, értem, vágesz, okés" de valahogy nem jön le neki, hogy nem kell folytatni az adott gondolatmenet kibontását.


És ez pár óra együtt töltött idő után elég fárasztó tud lenni, le tud szívni rendesen. Randihelyetben el tudom képzelni, hogy ez összességében nem jó élményként csapódik le.

2023. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Miben szokott megnyivanulni?

Nehezen megy a koordináció,nehéz a társalgás nem nagyon tudok beilleszkedni sehova,nem értem a testbeszédet,stb

2023. szept. 22. 12:31
 6/15 anonim ***** válasza:
2%

Azért megy nehezen a társalgás, mert romlott a lelked és nem vagy kíváncsi a másikra.

Ezt a rossz tulajdonságod az autizmusra fogod, holott csak nincs lelked.

Önző vagy, ennyi az egész.

2023. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Miért volnák önző és romlott???

Egyáltalán nem vagyok az. Nagyon sokat szoktam segíteni másokon,és k*rvára nem azért csinálom mert várok valamit érte cserébe.

2023. szept. 22. 12:41
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

"nincs lelked"



Az elobb meg romlott volt, most mar nincs is. Ami non-egzisztens, nem lehet romlott.



39F incel

2023. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Jééézusom, mi ez a válasz?:D És ez az ember tanácsokat ad itt az oldalon bszki...
2023. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor jó, én azt tapasztaltam hogy aki nem tud kommunikálni az általában önző. De jó hogy akkor te nem ilyen vagy.
2023. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!