Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfi instant kuka?

Figyelt kérdés

Önkormányzati lakásban él

Átlagos arc - nem jóképű

Pocakos

30 as éveiben jár

300 ezer körül keres

Nincs autója

Hétköznapi ruhákban jár nem trendi

Gyűlöli a menősködést, aktuális trendeket


2023. szept. 22. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem elég tudnivaló, de a gyűlölködés nem oké.
2023. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Pocakon kívűl a többivel nincs probléma

Te mit tudsz nyújtani neki?

2023. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Hát, ja. Ez már kuka. A még nála is lecsúszottabb, alkesz, fogatlan esetleg hajléktalan, vagy idősebb, roma nőknél lehet esélye, akiknek még jövedelmük sincs.

Az ilyen nők beérik egy önkormányzati lakással is, csak fedél legyen, meg melegvíz és ha buszjegyre is van pénz, az már szuper.

2023. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen férfinak nyújtson a szeretetszolgálat. Pff.
2023. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1


Lehet a gyűlölet túlzás. Arról van szó hogy ha bejön egy új zenei stílus. Felkapott előadó. Akkor a sok szamár rá ugrik mert az épp a menő. Én meg jobban szeretem azt amit már 20 éve is hallgatok. De ugyan ez más dolgokban is.


2


Dolgozom rajta. De valószínűleg egy betegség nehezíti a dolgom. Fiatalon vékony voltam.


3


Mi a gond egy főbérlettel? Komolyan csak egy igénytelen hajléktalan nőnél lesz így esélyem ? Vagy valami incel vagy és ginoszkodni akarsz?

2023. szept. 22. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

"Felkapott előadó. Akkor a sok szamár rá ugrik mert az épp a menő. Én meg jobban szeretem azt amit már 20 éve is hallgatok. De ugyan ez más dolgokban is."


Igen, de ezt lehet úgy mondani, hogy imádom a 80s rockot, meg úgy, hogy fújmindenmaiamimenő. Előbbi egy pozitív ember képét adja át, utóbbi egy olyanét, aki mindenre forgatja a szemét, és ha dudorászol egy Lady Gaga számot, akkor kapod a hegyi beszédet és a lenézést.

2023. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A környezeted véleményére adj ne a pinceszökevényekére.
2023. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6


Igazad lehet. De maradjunk annál hogy csak a megfogalmazás nem volt helytálló. A mai tinédzserekkel amúgy sincs dolgom. És rájuk jellemző ez a “mindig azt hallgatjuk “ ami a csapból folyik.

2023. szept. 22. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Önkormányzati lakásban él: Szuper, hogy van hol laknia és nem kerül rengeteg pénzbe, így nekem se fog annyiba kerülni :)


Átlagos arc - nem jóképű: Nincs ezzel baj, ha nem ronda.


Pocakos: Mennyire? Ha kicsit az még jó is. Ha nagyon akkor azon lehet dolgozni.


30 as éveiben jár: Én 28 vagyok, nem szeretema nagy korkülönbséget. Tehát ha 30-31 az jó, 39 körül nekem nem jó, de egy 39 éves nőnek igen.


300 ezer körül keres: Szuper, én 260at.


Nincs autója: Nem baj, pesti vagyok, ide nem is kell.


Hétköznapi ruhákban jár nem trendi: Nem tudom mi a trendi úgyhogy gondolom jók a ruhák. Egyik exem sosem hordott farmert engem kicsit idegesített ez :D Mert a farmer alapdarab.


Gyűlöli a menősködést, aktuális trendeket: Hát figyelj én sem követem a trendeket de nem jó ha gyűlölködsz, az előbb említett nem farmeres exem is utált mindent ami mai, zene pl, és rohadtul idegesített, hogy folyamatosan szidta a mai dolgokat meg a mai fiatalokat. Nem kell szeretni, de egynél többször nem is kell említeni.

2023. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az arc lehet a legnagyobb gond. Senki nem fog olyannal összejönni, aki nem vonzó számára. A jó hír, hogy ez szubjektív, mindenki mást tart szépnek vagy vonzónak.

Személy szerint az önkormányzati lakás kevés info. Fontosabb, hogy egyedül tartja fenn? Tiszta, rendezett?

Pocak nem érdekel, kor nem érdekel

Fizetés kicsit karcsú viszont. Én pályakezdő nőként többet keresek.

Autó, ha nagyvárosban lakik, nem gond, de jogsija legyen.

Ruhákkal nincs gond, a sznobság, hogy valami ami új és felkapott, az csak szar lehet elég visszataszító.

2023. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!