Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legjobb megoldás barátzón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás barátzónában?

Figyelt kérdés
2023. szept. 23. 07:18
A kérdező szavazást indított:
Várok mìg egyszer többet fog érezni irántam, mert ha sokat vagyok vele, akkor ki fog alakulni a kémia
Ebből már kémia nem lesz, így barátkozok vele, csak baráti érzelmekkel
Kilépek eltűnök az életéből megszakítom a kapcsolatot
Összejövök mással, hogy lássa, hogy értékes ember vagyok, kellek más nőknek, így féltékeny lesz és többet fog érezni irántad
21 szavazat
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
Ki lépés
2023. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
A barátzónából kifelé csak egyetlen út van: ha megszakítasz vele minden kapcsolatot. Minden más megalázó, és nem érsz el vele semmit.
2023. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
2. Istenkomplexusosaknak minden megalázó.
2023. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

3-as, nem értem mi a bajod a kettes válasszal.


Van egy nő, aki nagyon tetszik egy férfinek. Le sem tudja róla venni a szemét, szépnek találja és csinosnak, stb

Elhívja találkozni, mondjuk még el is megy a nő, mert ő csak haveri találkozónak tartja. A férfi számára kiderül, hogy sok közös van bennük, kellemesen telik el az a 3 óra, amit együtt töltenek. Majd az is kiderül, hogy a nő nem vonzódik a férfihez, és tényleg csak barátként van vele szívesen.


Namost ettől még a férfi vonzalma nem múlik el, és nem is fog elmúlni. Bármely volt barátnőmmel ma is szívesen lefeküdnék, ha minden feltétel adott, azaz mindketten egyedülállóak vagyunk és megvan a hajlandóság is. Nem véletlen, hogy egyikkel sem vagyunk haverok.


Nem azért, mert utálom akármelyiküket, hanem azért, mert nincs értelme olyannal barátkozni, akit legszívesebben inkább levetkőztetnél.


Visszatérve kitalált történetemhez, a férfi részéről önkínzás ezzel a nővel a továbbiakban kettesben időt tölteni, mert mi a túrónak hallgassa végig a pasizós történeteit, miközben Ő MAGA akar lenni a pasizós történetek alanya? :D


Persze ha egyéb érdek fűződik ahhoz, hogy jóban maradjatok akkor igen, akkor maradtok "haverok". Én pl 4 éve elkezdtem társastáncolni egy új táncpartnerrel, akit pár hónap után elhívtam randizni, de nemet mondott. Mint táncpartner viszont kiválóan működünk együtt, ezért meg kellett szoknom a testi közelségét úgy, hogy én akartam többet, ő meg nem, versenyekre mentünkben beszélgetünk, stb. Ettől még ugyanúgy tetszik, és bármikor szívesen lefeküdnék vele, de megtanultam erővel kordában tartani a szavaimat, tetteimet, flörtölésmentesen, 3 lépés távolságot tartva viselkedni. De mint mondtam, ehhez mindig külön odafigyelés és energiaráfordítás kell, hogy így viselkedjek. Minek tenné ezt bárki magával, ha nincs egyéb érdek, amiért kapcsolatban kell marandi?

2023. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kilépés a megoldás. De a szavazást is ez vezeti.
2023. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szerelmes az illető, akkor teljes kapcsolat elvágás. Semmi értelme olyan iránt érzelmeket táplálni, aki nem viszonozza. Ha csak fellángolás, akkor elég takarékra venni a kapcsolatot, amíg elmúlik, aztán lehet mindkét oldalról barátként folytatni.

Szóval szerintem nagyon nem mindegy az érzés mélysége. Nem fogsz tudni olyannal tisztán barátkozni, akibe szerelmes vagy.

2023. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha a kémia nem alakult ki a részéröl akkor vége. Csapj egyet a seggére, ezzel jelzed hogy többet akarsz, ha kapsz egy pofont vagy rád se néz többet akkor vége, ki se kell lépned, autómatikusan kikerülsz a barátzónából.
2023. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!