Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz lehet a csinos nőknek a társkeresés vagy miért nem találja az új kolléganőm a társát?

Figyelt kérdés
Nem jó fizető munkahelyen vagyunk Budapesten. Jött egy új kolléganőm 24 éves és 10/10 tényleg nagyon kis szépség szépségverseny is simán indulhatna, azt mondja régóta keresi a társát de egyszerűen nincsen normális férfi pedig szerinte nagyon alacsonyan vannak már az igényei, azt mondta hogy egyszerűen már az albérletet egyedül nem tudja fenntartani ebből a fizetésből így nagyon jó lenne ha lenne egy társ már, aki visszafogott, kedves, figyelmes, intelligens de ilyen férfi mind elkelt..
2023. szept. 23. 11:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Ez hülyeség. Egy csinos nő akkor talál magának párt, amikor akar. Főleg Pesten. Vagy nagyon magasak az igényei (még úgy is, hogy leadott belőlük) vagy valami nagyon súlyos betegsége, belső problémája lehet.
2023. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30%
Érződik róla hogy kihasználni akarnà a partnerét. Ezért elkerülik akárhogy nézz ki.
2023. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Laylah ***** válasza:
86%
1, amit te írsz, az a hülyeség. Amit bármikor talál a csinos nő magának, az a szexkapcsolat, akár alkalmi, akár tartós. A szerelemhez több kell, mint csinos/jóképű külső.
2023. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem provokatív kamu kérdés, ami arra irányul, hogy a (csinos) nők a pénzre mennek és inkább alább adja, csak lenne aki kisegítené. Azaz valami normálisabb pénzt kereső csúnyább hapsi, aki ilyen csajról álmodik es így mindketten jobban járnának.
2023. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%
Valahogy soha, senki sem tudott még egy értelmes érvet összehozni, hogy miért lenne nehéz egy csinos nőnek a társkeresés.
2023. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4. Te is félreértetted és lehet sokan.. nem arról van szó szerintem hogy ő egy eltartót keres, hanem akivel együtt könnyebben tudják majd bérelni a albérletet lehet ez egy 300 ezer Ft ot kereső férfi is, már azzal is könnyebb
2023. szept. 23. 11:56
 7/26 A kérdező kommentje:
5. Pedig egyszerű sok férfi szerintem fél tőle akik a normálisabbak egyszerűen úgy érzik hogy nem az ő szintjükön van
2023. szept. 23. 11:57
 8/26 anonim ***** válasza:
44%

Férfiként mondom, hogy simán lehetséges.

Egyrészt én is ismerek ilyen lányokat.

Másrészt férfiként én is kerülöm a túl jó csajokat. Mert kevés vagyok hozzájuk.


Példa: [link]

Őszintén, 10.000-ből, hány pasi rúg nála labdába?

2023. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8. Így van, ez lehetséges...
2023. szept. 23. 12:01
 10/26 anonim ***** válasza:
31%
9.-re. Ja, oszt' mégis lepontoztak a prolik.
2023. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!