Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akarhat valamit vagy csak játszik velem? Hogyan tudnám kideríteni ezt?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lett bocsi.

Dumálgatok egy lánnyal már egy hete (neten). Néha teljesen jól elbeszélgetünk de néha olyan, hogy ír valamit, hogy ne csak láttamozás legyen belőle. Nem csak én keresem őt, hanem ő is engem. Poénkodok is vele amit meg is szokott jegyezni, hogy milyen jókat tud nevetni. De van egy olyan érzésem, hogy csak szórakozik velem. Hívtam már randira 2x, egyszer más dolga akadt, másodszorra lebetegedett (ez igaz). Harmadszorra is megpróbáltam de valami családi összejövetel jött neki közbe (ez is igaz mert küldött képet, hogy mi van). Ezután megkérdeztem, hogy akkor mikor lenne neki mégis aktuális mert nem vagyok híve ennek a netes ismerkedésnek. Egyből rá tudott bökni egy 2 hét múlva lévő időpontot de azt is úgy hogy x.-edike után jó. Pedig ahogy eddig lejött róla nem igazán elfoglalt ember, kb. mindig otthon van. Én ezt olyannak vettem, hogy hátha lekopok addigra vagy valami de lehet csak hülyén gondolom. Néha még úgy érzem, hogy akkor beszélget csak velem, ha éppen nincs jobb aki ráér. Van hogy beszélgetés közepette eltűnik aztán csak ilyen semmis válaszokat dobál. Nekem pedig ez a netes írkálok próbálok vicces lenni és ott beszélgessünk dolog annyira nem jön be. Azt is említettem neki a második randi kisérletnél, hogyha nincs kedve akkor nyugodtan mondja nincs ebből semmi baj de azt a választ kaptam, hogy örömmel benne van. Sűrűn posztol képet magáról ami javarészt csak férfi like-ok vannak, abból is nagyon sok szívecskével. Gondolom ezekkel is mind kavarhat (már ha egy ismerős csajból indulok ki akinél ez van). De abban is sok az olyan akikről már ránézésre megmondod, hogy nem foglalkozna velük (vagy ki tudja). Tudom gyerekes de tegnap kicsit kiakasztott ez a 2 hét (vagy több) múlva ér csak rá dolog és ha írt vagy küldött valamit akkor ugyanúgy csak ilyen semmis válaszokat adtam rá mint ő szokott. Azóta egy szót nem dumáltunk (én nem is értem ma rá nagyon amúgy se), valószínű úgy gondolhatja, hogy megsértődtem. Nem tudom, hogy most írjak e neki valamit vagy ne. Vagy már lehet úgy van vele egyel kevesebb sebaj…

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy most mi van. Néha úgy érzem okés lehet a dolog de néha pedig úgy, hogy csak szórakozik. Hogyan tudnám kideríteni, hogy most szórakozik velem vagy sem? Ráírjak és elkezdjek vele beszélgetni ismét vagy hagyjam inkább? Eddigi lányokon még írásban is láttam, hogy lehet e belőle valami vagy se de nála egyszerűen nem… Most nagy kételyek vannak bennem..


2023. szept. 24. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már megfogalmazódott benned, és kiírtad ezt a kérdést, akkor szerintem legbelül te is tudod a választ.


Az ember arra szakít időt, amire akar, és nem arra, amire tud. Ez csak mellébeszélés, nem meri nyíltan kimondani neked, de még csak üzenetben sem, hogy bocs, nem akarok tőled semmi komolyat. Ez ilyen egyszerű. Ebbe nem kell semmi mást belelátni. Nem akar téged.


Ha akarna, akkor nemhogy te, de sokkal inkább ő keresne állandóan.


Miért nem tudod eldönteni? Kis tutyimutyi alak vagy, ahogy olvasom a soraidat. Ráadásul a terjedelme is borzasztó, nem kell a sok szöveg.

Neki is frankón meg kell mondani mi van. Nem kertelni, meg mellébeszélni. Túl csajos vagy. Szedd össze magad. Go!

2023. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert miért vagyok tutyimutyi alak? Ha kifejtenéd megköszönném, had tanuljak ebből is. :D Azért ilyen hosszú, hogy nagyjából világos legyen a bajom, ha csak 3 sort írtam volna történet nélkül akkor nem lenne elég világos.
2023. szept. 24. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Akinek van egy kis esze is, és volt már ilyen szituban, annak bizony elég 3 sor is.


Ha pedig nem tudod, hogy miért vagy tutyimutyi alak, akkor neked vannak gondok a toronyban.

2023. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell vele többet foglalkozni.
2023. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!