Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben lehet kezdeményezni?

Figyelt kérdés

36 eves vagyok, ő 38. 1,5 éve váltam el. Nemrég (kb féléve) koltozott ő is ugyanebbe a lakoparkba, ahol en is lakom. Azt tudom, hogy epp a válása zajlik es van egy kisgyereke, aki egyidos az en gyerekemmel. Ő is tudja, hogy elvaltam. Összesen 2x beszelgettunk, mind2x veletlenul futottunk ossze es mind a 2 alkalommal ott volt mellettem a kisfiam is. Elöször kb 1,5 hónapja találkoztunk. A 2.beszelgetés után facebookon bejelolt, sot meg egy helyet is elkuldott uzenetben, amirol beszelgettunk, de kb ennyi. En erre termeszetesen reagaltam, de tovabb mar nem folytatodott a beszelgetés. Ja, meg 2 alkalommal még talalkoztunk, de az csak olyan volt h intettem neki az erkelyrol, masodszor meg rohantam munkaba, nem alltam meg..

Jófejnek tűnik, jo lenne jobban megismerni. De nem tudom, hogy hogyan lehetne ugy, hogy ne ugy jojjon ki a dolog, hogy en kezdemenyezek csak es nem akarok nyomulós se lenni. Jobban szeretem, ha termeszetesen alakulnak ki a dolgok. A válásom óta senki se volt, akire igy felfigyeltem volna.. vagy inkabb hagyjam a dolgot? Ha szeretne, ugyis kezdemenyez valahogy, hiszen ő a férfi.. vagy nektek erről mi a véleményetek?



2023. szept. 24. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom, lehet te nem olyan férfire vágysz, mint én... nálam ez úgy van, hogy legyen már annyi tettrekészség benne, hogy kezdeményezzen ő, ha érdeklem.
2023. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ebben benne van a házinyúlra lövünk veszély. Ha nem jön össze tartósra akkor nagyon ciki lesz vele összefutni fóleg ha már az új nőjével szambáznak majd. Ebbe is gondolj bele.
2023. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1es: egyetertek

2es: pontosan ezért nem kezdeményeztem még..

Csak hát nagyon szimpatikus

2023. szept. 25. 07:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Ill akkor lesz vele ciki összefutni, ha kezdeményezek es nincs eredménye.. ha ugy alakul, hogy vmi osszejon, de nem tartós, sztem az kevésbé.. bár helyzetfüggő
2023. szept. 25. 07:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet ő is így gondolkozik. Vagy ha bejönnek neki, kezdeményezne azért, nem? Reméljük megoldja az élet.. de sose voltam olyan h ülök és várok, majd belerepül a sültgalamb a számba.. :D
2023. szept. 25. 07:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Szól majd, ha akar valamit. Vagy ha csak egy menetet akarsz, te is szólhatsz, azt az egyet talán nem fogja visszautasitani. A hosszú kapcsolat után a pasik sokszor ám nem akarnak egy ideig romantikus kapcsolatokba keveredni.
2023. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez alól a volt férjem kivétel.. :D

Sztem is szól. En nem vagyok az a típus.. na akkor lenne ciki talalkozni sztem.

2023. szept. 25. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, hogy epp a válása zajlik"



Még mindig házas és gondolom a gyereke van az első helyen, nem a nők. Ha akar tőled valamit majd ő kezdeményez bármiről is legyen szó. Igenis ciki és nyomasztó hogy még el se vált, de te már rástartolnál nagyon. :/

2023. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez igy van. Nem is kezdeményezek. Majd az élet megoldja.

Koszi a válaszokat!

2023. szept. 26. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!