Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó nő státuszszimbólum és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó nő státuszszimbólum és ha összejönne egy csinos jó nő akkor javulna a piaci értékem a társadalomban?

Figyelt kérdés
Tehát ha valamilyen csoda folytán szürke kisegérként egy nagyon vonzó csinos nőt össze tudnék szedni akkor nőne az értékem jobb megítélése lenne az embereknek felém.
2023. szept. 26. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Igen.


En ismerkedtem egyszer egy incellel aki kb a kutyanak se kell nyomi is csúnya is de en kuvancsi voltam milyen lehet egy "rendessel"


Erre akarhol megjelentem vele en mint jó nő a pultostol kezdve meg uton utfelen direkt azt csinálták a csajok hogy lesik a szerintük páromat es az incel nyomi uton utfélen lesett vissza es szemezett velük.

Na helybol dobtam.


Ez tipik női rivalizácio csak hogy a te pasid engem les bibibi en vagyok mégis a szebb jobb nálad.

Es ebbe az incel belement.

Azota sincs senkije..

2023. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

A bnoim is ilyenek amugy hogy akarhany pasit mutatok be mindegyikkel nekikezdenek flörtölni nehogymár ne ő legyen a szebb vonzobb egy pasinak hanem en. Mikozben a pasi nem is kéne nekik mivel hosszu távu jo kapcsolatban vannak es le is rázzák amikor a párom eájuk nyomul ezek utan.


Egotuning.

Na azota a bnőim se bnők.

2023. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Már eleve rossz, aki ilyen szinten tárgyként kezeli azt, aki normálisabb körökben társként funkcionál.
2023. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A nőben látod az értéket csak? Ez eléggé szomorú...
2023. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván minden pasinak olyan kéne akire büszke lehet a tarsadalomban.
2023. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Mi az a "piaci értékem a társadalomban"? Látom olvastál szavakat, már csak tudnád is őket helyes kontextusban használni.
2023. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Ejj de setét vagy!
2023. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Értem, mire gondolsz, és igen, más szemmel néznének rád. Ugyanez fordítva is igaz.

N

2023. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!