Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az hogy a társkereső oldalakon a nők 80 százaléka a férfiak 20 százalékának válaszol csak és emiatt van a panaszkodás hogy csak szexre mennek, meg ghostingolnak, meg szeretőt keresnek stb. a társkeresőn lévő pasik?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, nem állnak rendelkezésemre erre vonatkozó statisztikai adatok. Az, hogy ki mit keres, azt meg kérdezd meg tőlük.
2023. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Az első fele igaz lehet (hogy csak a férfiak 20%-ának válaszol, de nem minden nőnél ugyanaz az a bizonyos 20%), a második felének pedig semmi valóságtartalma nincs.
2023. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Én sem tudtam mindnekinek válaszolni, de valakinek nem is akartam. Aki egy mondatot sem tudott leírni helyesen vagy annyit nyögött, hogy "helló", azzal mit kezdjek...? 2 alkalommal voltam fent és mind a két alkalomnál hamar lett kapcsolatom. Értékeltem, aki rögtön leírta, hogy mit akart. Azokat élből el lehetett utasítani.
2023. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%

Ez semmit sem bizonyít, mert sok nő ugyan megválogatja, hogy kik azok akiket jobbra húz, viszont akkor is úgy áll hozzá az egészhez, hogy "majd kialakul". Meg a másik az, amikor "komolyat, de nyitott vagyok" van kiírva nekik Tinderen. Ez kb minden férfi is lehetne, aki fent van a társkeresőn, utána meg nem érti, hogy az egyéjszakásból miért nem lett több.


A férfiak tragédiája az, hogy egy bizonyos réteg full undorítóan viselkedik a nőkkel, meg úgy általában is tök igénytelenek és ludták is. Utána meg jönnek ide fröcsögni, hogy milyenek a nők.


A nők tragédiája pedig az, hogy sokan nem tudják mit is keresnek a bőség zavarában, ezért azok a pasik akik megtehetik, jól ki is használják őket és utána meg idejönnek fröcsögni, hogy nincs egy értelmes férfi, holott ő sem tudja mit akar, max annyit, hogy az adott pasi jól néz ki, de kb az önismeret itt ér véget náluk.

2023. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

80/20-as szabály abszolút igaz, statisztikák is bizonyítják, illetve ez már a "mainstream" médiában is megjelent párszor.

Sok szociológus, kutató is foglalkozott a témával és tényleg igaz, a külöböző felmérések alapján is.

A nők szerint a férfiak 80%-a egyáltalán nem vonzó.

Durva, de ez van.

(amúgy ez nem új keletű dolog, régen is így volt, csak akkor még nem tehették meg annyira a nők nagy %-a, hogy válogat, ezért kénytelen volt leállni a kevésbé vonzó férfiakkal is)

2023. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom egyesek mit értetlenkednek ezen, meg mit kell jönni ezzel hogy mindenkinek más tetszik.


Rajzoljunk halmazokat.

Minden halmazban egy adott nőnek tetsző férfiak vannak.

A halmazok metszetében vannak azok, akik a többségnek/mindenkinek tetszenek.

Ők a 10-20%.

Nyilván van aki egyik halmazba sem tartozik.

2023. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
Mi a baj ezzel? Te már eleve csak azoknak írsz, akik tetszenek.
2023. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

6


Hiányoztál a 9.es matekról.

2023. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
5 most is csak időleges ez a nagy válogatás hisz nincs többnejűség és aki családot akar az nem lesz pl 4. számú szerető egy idő után. Amikor ezt a 80/20at is próbálják egyesek cáfolni hogy "láttam egy átlagjózsit egy csajjal" ott átlagjózsi olyannal van aki belátta hogy vagy lejjebb adja, vagy marad sokadik udvarhölgyként próbál halászni a zavarosban királyfik és királynők árnyékában egyre reménytelenebb helyzetben egyre hangosabban ketyegő biológiai órával. Ja és ez az udvarhölgy sem feltétlenül jobb bőr a maga mezőnyében mint átlagjózsi
2023. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
9, vagy megy simán spermabankba. Senki nem akarja átlagjózsit ganézni egy kis örökítőanyagért.
2023. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!