Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy online társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy online társkereső biztonságos és valódi párkapcsolatot lehet találni rajta ,vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés
Válszokat köszönöm szépen és ha megéri ,akkor érdemes rá előfizetni.
2023. szept. 27. 04:50
 1/6 anonim ***** válasza:
én csak csalfa csajt találtam ott
2023. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2x voltam fent és mindkét alkalommal találtam onnan párt. 6 embert ismertem meg onnan, 1 lett az exem, egy a mostani párom, 2 "barát" lett onnan, egyet elutasítottam, mert nem passzoltunk, eggyel meg megszűnt a kapcsolat.

Szűrni kell azért az embereket ott rendesen, de egyébként nekem bejött.

2023. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Sokan találtak már online párkapcsolatot, viszont sokan sikertelenek. Nekem is online sikerült, pedig többször együtt utaztunk a buszon (egymást elkerülve).
2023. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férjemmel badoon ismerkedtünk meg.
2023. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A páromat viszony.hu- n találtam meg de mindketten egyedülállóak voltunk.

Előző párom aki meghalt vele love.hu

A legelső randivonalról volt.

Én bem futottam felesleges köröket első randin tudtuk hogy együtt mind3 esetben.

2023. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szergej55 ***** válasza:
Elő semmiképp sem fizetnék. A társkeresőknek épp az a lényege, hogy fizess, mint a katonatiszt, de ne találj hosszú távra valakit, hiszen akkor ki termeli majd meg a profitot? Férfiként még kevesebb az esély, mert 2-3-szor annyi férfi van fent ezeken, mint nő, én inkább a valós ismerkedést pártolom.
2023. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!