Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek azt az összefügg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek azt az összefüggést hogy minél csinosabb egy nő, smink, szép haj, igényes ruha stb. annál fontosabb neki a párja külseje?

Figyelt kérdés
Az ilyen egyszerű nők akik nem sminkelik magukat, nem járnak kozmetikushoz hetente, azoknál lehetett esélyem, volt is ilyen barátnőm is, de mikor ilyen nagyon csinos lányoknál próbálkozom akik nagyon adnak a külsejükre azok általában elutasítanak és általában mondogatják is hogy fontos hogy a pasi helyes legyen meg sportos, izmos, sármos
2023. szept. 30. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem izgatnak. Úgyhogy nem vettem észre se nőknél se férfiaknál.
2023. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez teljesen normális. Egy magára mindig, és nagyon adó nő nem fog egy tréningruhás, vagy kopott farmeros pasival járni. De szerintem fordítva sem, egy mindig inget, bőrdzsekit, hordó pasi se akar tréninges, vagy kopott farmeros, pólós lányt.
2023. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs ebben semmi furcsa. Nyilván azért foglalkozik a saját külsejével is ennyit, mert fontos számára a külső. Ebből egyértelműen következik, hogy a párja külseje is fontos a számára.
2023. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Felénk (Nógrád) az igazán csinos nőknek nagyon jóképű pasijuk van. Az ország más részein nem tudom, hogy vannak az ilyen dolgok, de itt igaz ez az "elmélet".
2023. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Felénk (Jasz-Nagykun-Szolnok) is így megy ez.
2023. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert jellemzően az ember azokat a dolgokat tartja fontosnak a leendő társában, amit önmagában is fontosnak tart. Nyilván vannak kivételek, de a többségre ez az igaz. Ha pedig két embernél ez nagyban eltér, akkor valószínűleg vagy alapból kiesnek egymás látóköréből, vagy egyszerűen nem lesz meg a kölcsönös vonzalom.
2023. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé érthető összefüggés.
2023. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

"Felénk (Nógrád) az igazán csinos nőknek nagyon jóképű pasijuk van"



Azon a videken, ha a nonek 2-nel tobb foga van, az mar topmodell....



#ozdisinter



39F incel

2023. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ez érthető is. Aki sokat fogalkozik a saját külsejével és fontos neki, hogy mindig jól és igényesen nézzen ki, az általában ezt a párjától is elvárja. Ha nem is ugyanolyan szinten, de számítani fog neki, hogy ő is adjon magára.
2023. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb. ez a normális, nem értem, hogy miért csodálkozol rajta, kedves kérdező.
2023. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!