Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet itt anonimbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet itt anonimbe folytatni a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Akarhanyszor ir nekem egy ferfi egybol at akar menni mashova es amikor mondom, hogy anonim szeretnek lenni, mindig megvadol, hogy biztos ferfi vagyok. Ide azert jovok, hogy anonimbe beszelgessek az emberekkel, nem azert hogy utana instan folytassuk es ismerkedjunk. Tudom, igy benne van, higy lehet kamu profil, de ha nem anonimbe szeretnek ismerkedni, akkor tinderen lennek fent, vagy mas normalis tarskereson. Es meg nekem kell bizonygatni, hogy no vagyok. Miert jo az embereknek az, hogy egybol feladjak az anonimitast?
2023. szept. 30. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyenekkel valószínűleg egyébként sem akarsz beszélgetni, szóval szerintem ez egy kiváló szűrő.
2023. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az.
2023. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok, mint te bármely anonim beszélgető oldalon. Előbb utóbb képet kérnek, vagy FB-t, IG-ot miközben leírom az elején, hogy csak beszélgetni akarok nemtől függetlenül. Szerintem azt hiszik, hogy férfiak vagyunk, vagy hogy hazudunk csak kéretük magunkat. Le kell őket tiltani és kész ha egyszer értetlenek. 🤷
2023. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig azt szoktam, letiltom az ilyeneket
2023. szept. 30. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

En annyobol ertem, hogy szivesebben vallalom magam, de az anonimitas inkabb nyomaszt, mint felbatorit. En 50 eves no vagyok es 30 koruli ferfinak kepzelnek.

Meg baratsagos, elmeleti kozeledesnel se jo, hogy semmi sem biztos.

2023. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De itt is lehet, csak meg kell találni az alkalmas embert. Én férfi létemre kifejezetten szeretek és izgalmasnak találok úgy ismerkedni hogy ténylegesen nem látom a másikat és a belsője, érdeklődési körei, személyisége által ismerem csak meg. Aztán majd csak később jön a kinézet amikor már kialakult a bizalom. Mert nálatok az is benne van a dologban hogy biztonságosabb olyan embernek megadni személyes adatokat akit már ismertek egy ideje. Valamint egyet értek az első válaszolóval, hogy nem rossz szűrő amúgy, mert legalább tudod hogy ki az akire érdemes időt áldozni. Mert aki képes hosszabb ideig elbeszélgetni veled úgy hogy anoním vagy az valószinűleg egy értékesebb mélyebb gondolkodásubb ember. :)
2023. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!