Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek őszintén Európában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őszintén Európában hol a legjobb és a legrosszabb a női/férfi felhozatal?

Figyelt kérdés
18-34 éves korosztályt tekintve értem.

2023. szept. 30. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Mindenkinek más a szép.
2023. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Férfi felhozatal


legrosszabb: Magyarország, Ukrajna, Oroszország, Lengyelország


legjobb: Olaszország, Franciaország


A nőket meg mondják meg a fiúk, én heteró nő vagyok :)

2023. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh, annyit tudok, hogy Olaszországban, Spanyolországban és a Szerbiában jó pasik vannak. Mondjuk a szerb nők is nagyon szépek.
2023. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nők: Csehország, Franciaország, Svédország, jobban belegondolva a férfiak is jól néznek ki.


Legrosszabb Ukrajna, Románia, Bulgária, Magyarország, sok az, aki eleve nem néz ki jól, a többi meg ápolatlan, igénytelen, ízléstelenül öltözik. Az ukrán+orosz nők meg valahogy olyanok, hogy huszonévesen jól néznek ki, de 30 körül átmennek lepukkant, túlsúlyos nagymamába, kb 50-esnek néznek ki.

2023. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Európában szerintem a legrosszabb Anglia-Hollandia-Belgium (a tősgyökeresek nem szép emberek szerintem)
2023. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Mivel nem csak külsőt számítok bele, hanem hozzáállást is, ezért egyértelmű nagyon hol a legrosszabbak a nők és hol a legjobbak.

A legrosszabb: Magyarország, Bulgária, Szlovákia, Törökország. Flegma,beképzelt,undorító, felszínes, megközelíthetetlen nők.

A legjobbak: Lengyelország, Németország, Olaszország, Görögország.

Kedvesek,mosolygósak,nyitottak,és barátságosak.

2023. okt. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben is elsők vagyunk mindkét nemre vonatkozóan:).
2023. okt. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok szép ember van hazánkban. Én akármerre mentek a magyarok jó hírnevét erősítettem, imádták a külsőmet 🤪
2023. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!