Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti ezt válasznak szánjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt válasznak szánjátok?

Figyelt kérdés
Ha beszélgettek egy lánnyal messengeren és egy válaszát beszivezitek, azt ti válasznak szánjátok és azt várjátok, hogy a lány írjon vagy ezzel lezárjátok a beszélgetést?

2023. okt. 1. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Egyik sem, csupán tetszett az üzenet, vagy kép, mém, tök mindegy, mondanivalója amit küldött.
2023. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Más fejébe nem látok, de ha a beszélgetni akarok akkor beszélgetek, nem sziveket nyomkodok a válaszára.


Fordítva belegondolva, én sem tudom mi a fenét lehet válaszolni egyáltalán arra hogy valaki beszivezte a saját válaszomat ha én írtam neki utoljára.

2023. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy tegnap este csinálta ezt és most nem tudom arra vár e, hogy én írjak vagy nem akar beszélni
2023. okt. 1. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Te srác vagy? Akkor lehet, hogy azt várja, hogy írjál.
2023. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2023. okt. 1. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván lány, ha egyszer a srácokat kérdezi.

Hát én is úgy vagyok, hogy aki érdekel annak többet írok sokkal mint egy szív. Meg a szív ott van az alapemotikumok közt, tehát nem egy kihívás belökni.

2023. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén szólva szerintem teljesen mindegy ebben az esetben. Téged foglalkoztat és nyilvánvalóan beszélni akarsz vele, akkor írj neki és kiderül hogy ő is szeretne-e ha válaszol értelmesen.


Máskülönben várhattok egymásra örökre akár. Lehet mondani hogy írjon a fiú előbb, de igazából csak magaddal tolsz ki ha másra vársz meg találgatsz hogy vajon mit szeretne ő és mit gondol. De nyilván nem mindegy az sem hogy mindig te keresed-e, ő mindig hasonlóan bőbeszédű-e, vagy ez egyszeri eset volt, stb...ez nem derült ki.

2023. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!