Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyzetben vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyzetben vannak a tényleg csúnya férfiak ismerkedés terén, hol tudnak ők ismerkedni, milyen sikereik vannak?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem vagyok ronda, átlagos férfi vagyok de így is 5 éve egyedül vagyok, összes alkalmazáson fent vagyok fizettem társkeresőért, pár randi összejött, de egyszerűen nem akartak a nők. Nézem az ilyen társkereső oldalakat és bizony sajnos sok olyan férfi van aki nagyon nem vonzó, ilyen nagyon vékony idétlenül kopaszodó szemüveges, fogai előre állnak, gyógyegér külső, tényleg nem vonzók, hogy mehet a dolog nekik, lehet örökké egyedül maradnak, próbálkoznak egész életen át...
2023. okt. 5. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy egész életükre egyedül maradnak.
2023. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez bizonyos értelemben véve egy "álszent" kérdés, mert valójában pontosan tudja mindenki - aki ezzel a témával foglalkozik -, hogy milyen helyzetben vannak, illetve lehetnek.


Rossz dolog ez, mert az, hogy a "genetikai lottón" ki mit nyer, az tényleg nem rajtunk múlik. Ez van sajnos.


De az élet más területén még lehetnek sikereik. Valahogy úgy veszem észre, hogy a világon mindig, valamilyen formában megvan az egyensúly. Meg is kell lennie.


Aki külsőre "tökély", az valószínűleg a belsőt elhanyagolja előbb utóbb, mert a külseje is elég lesz ahhoz, hogy megkapja amit vagy akit akar.


Aki meg belsőre "tökély", az meg jó eséllyel azzal érvényesül, ha már a külsejével nem tud.


Van aki mindkettő, szép is, okos is, ritka kincs.


És van, aki egyik sem. Se nem szép, se nem okos.

2023. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En olyanokrol tudok hogy akik rondák, a segitőkészségukkel nőznek, gyakorta támogatók is es mindig olyanokkal jonnek össze akik életképtelen szerencsétlenek.


Ugy birom ezt hogy egy férfi ha ronda mennyire empatikus rendes hű tud lenni "hirtelen", bezzeg ha helyes lenne meg önzők smucigok hűtlenek.

2023. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló nőknél próbálkozz. Lehetőleg 50 felett.
2023. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs értelme hasonló nőknél próbálkozni

sajna nincs jobb tanácsom mint járj el prostizni

inkább mint nagy nehezen megalázkodva könyörögve összejöjj egy ronda nővel ami egyébként ha nem vagy gazdag vagy valami ugyan olyan nehéz mint egy top modellel. Én 29 évesen feladtam. Egyszer lehetett volna valami de a csaj olyan beképzelt volt hogy az nem igaz. Tényleg ronda vagyok ő 1 szinttel ha jobb volt 1-2 hónap után 1-1 vita és elő jött hogy örülj hogy szóba állok veled ez általában olyankor volt amikor étterembe akart menni. 1-1- alkalom a héten még oké de több nem és ezt nehezményezte. A lényeg hogy több dolog miatt szolgának nézett pedig utána sem bomlottak a pasik jó oké dugásra miért ne de kapcsolatra nem akarták és ezt ő is mondta. Szóval inkább prosti jóval olcsóbb megkapod amit akarsz. Sajna szeretet család stb nem elérhető de ez van hidd el egy ronda csajjal aki szolgának másodrendűnek tart ugyan olyan mint egy prostival már ha nagy ritkán engedi.

2023. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!