Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek manapság még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság még működnek az online társkeresők?

Figyelt kérdés
Mindig keresek, csak néha beleunok. Mondjuk 32 évesen már nem is érdekel annyira, mint 10 éve. :) Az utóbbi közel 1 évben viszont egyáltalán senki sem írt vissza. Legfeljebb 1-1 válasz érkezett néha, ami után végleg eltűnt a lány.
2023. okt. 6. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem működnek. Minden csaj királylánynak érzi magát. Nekem most lett vége egy 8 éves kapcsolatomnak, vele online ismerkedtünk meg 2014-ben. Akkor kb. válogatnom kellett a csajok között, annyi randim volt.


Most kíváncsiságból regisztráltam, minden nő (30 felettiekről beszélünk) azzal van elfoglalva, hogy nézd meg az instáját, boros képpel pózol, a kutyája a mindene, két üzenetváltás után azt érzem, hogy az IQ-ja nagyjából 80. Szóval én letettem erről, jó kicsit egyedül, ahogy esik úgy puffan, majd lesz valami, nem görcsölök rá, mert csak felidegesít.

2023. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Működnek, le lehet őket tölteni :D


...értem a kérdést és a válasz: nem.

2023. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

1.no vagyok ,de ugyan ezt el mondható én is csak a mai pasikrol!!!

....erről ennyit

2023. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nem irigyellek, én 2017-ben ismertem meg a páromat Badoon, már akkor is rengeteg baromállat volt a netes társkeresőkön és hihetetlen szerencsésnek tartom magam, hogy rátaláltam a páromra.
2023. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
3, ezt senki nem vitatta, pasiban is egyre gázabbak
2023. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha akármilyen nő, vagy ha top 10%-ban lévő pasi vagy kinézetre.
2023. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Igénytelenség. Igénytelenség mindenhol.


Kb. így tudom leírni a társkeresőket röviden. És nem csak a fotókról meg a cv-kről (ami nem is cv, de mégis olyasmi célt szolgálnak a bevezető leírások) beszélek, hanem az üzenetváltásokról, viselkedésről.

2023. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Aki esetleg ismerkedne írjon privátban.

35N

2023. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
5 ne is mond ....kezdek teljesen le tenni az egészről
2023. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
9, hagyjuk?😀
2023. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!