Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme társkeresőre regisztrálni, ha otthon lakom szülővel 30 feletti férfiként?

Figyelt kérdés
Én emiatt nem ismerkedem, mert hát nyilván nálam nem tudunk lenni, vagyis túl sok kellemetlenséggel járna. Ha véletlenül a másik is szülővel lakik, akkor ugyanez a helyzet.
2023. okt. 8. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lenne? Össze lehet később költözni ám.
2023. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Inkább akkor nincs értelme, ha elvárnád, hogy szolgáljon ki az "asszony" vagy szaladsz haza állandóan kajálni.
2023. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ miért laksz otthon. Ha most lett vége egy kapcsolatodnak pár hónapja és azért mentél haza az nem gáz. Ha sosem laktál otthon hát annak senki nem fog örülni. De valszeg a 30 éves nő már külön él ha nem is egyedül de lakótársakkal. Nála valószínűleg lehettek. Én pl úgy lennék vele hogyha összeköltözik velen a férfi pár hónapon belül akkor oké.
2023. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Persze,h van! Ismerkedj!

Sportolj,gyurj,legyen jo hajad,jo izleses ruhad!

2023. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze ha valakivel alakulna, akkor nyilván egyből elköltöznék. Vagy hozzá, vagy albiba.

De sokaknál nem instant kuka, ha otthon lakom?

Egyedül nem szívesen költenék havi 200-at lakhatásra, mert hát ez az életszínvonal romlásához is vezetne, és nem is tudnék sokat félretenni.

Nem keresek túl sokat.

Felregisztráltam még tavaly valahova és szinte mindig elhalt a beszélgetés, mikor kiderült nem egyedül lakom.

Némelyik adatlapra ki is volt írva, hogy önálló férfit keres.

Elég elkeseredett voltam, mert fordított esetben nekem eszembe se jutott, hogy ez kizáró ok lenne.

2023. okt. 8. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Több helyre regisztrálj, úgy több esélyed van megfelelő párt találni. Hogy most hol laksz, teljesen lényegtelen a közös jövőtök szempontjából.
2023. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

(sokaknál nem instant kuka, ha otthon lakom?)



Dededede

2023. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó vagy elköltözni és nem mama kicsi fia vagy (értsd: ki kell szolgálni), akkor van értelme.
2023. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kell kiszolgálni, önálló vagyok. Elköltözni meg nagyon szeretnék már.
2023. okt. 8. 11:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt írod elakarsz költözni, de nem akarsz 200-at lakhatásra költeni. Szerintem költözz el és szerezz egy lakótársat, legalább feltudod vinni magadhoz a nőket. Kamaszkorban még okés ez a szülők elől bújkálás otthon, hogy rajta ne kapjanak, de 30 éves felnőtt férfiként hát nagyon kiábrándító.

Vannak élethelyzetek amik miatt meglehet érteni, ha vissza kell költözni a szülőkhöz, vagy ha ápolásra szorulnak, de ez megint más.

2023. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!