Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból 40-es férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból 40-es férfinek ha nincs lakása, lehet elfogadható magyarázata?

Figyelt kérdés
Ha amúgy nem csóró a pasi.

2023. okt. 11. 15:42
A kérdező szavazást indított:
erre nincs magyarázat
igen
egyéb, írd le
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! Pl ha megvan rá amúgy a pénze, de inkább külföldön képzeli el a további életét és ezért nem vesz már itthon semmit. Vagy sokat utazik, pilóta, nemzetközi kamionos, akkor lehet én se tartanék fenn egy lakást, ha nagyrészt üresen áll.
2023. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Lehet. Pl.: Jövő héten veszek újat. Szállodában lakom, ami az enyém. Most költöztem haza, és még nem tudtam választani. ...
2023. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Vajon a "Elváltam, és ott maradt a lakásban az exem a 2 gyerekkel, meg a kancigó új bikája."?
2023. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A sógorom ilyen. Diszlexiás, diszgráfiás, nehéz felfogású és semmihez se ért. Már vagy a századik munkahelyen próbálkozik, de egyszerűen mindenhez béna. Amúgy egy nagyon kedves és jó ember, de nála kizárt hogy valaha összegyűjtson akárcsak százezret mert álladóan kirúgják. De ettől függetlenül van felesége, igaz neki 2 munkahelye van hogy megéljenek..
2023. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyaráznia, semmi közöm hozzá.
2023. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez ugyan olyan mint az elhízás. Senkit nem érdekel miért kövér. Betegség nem tehet róla…. Kövér kuka , nincs lakása kuka.
2023. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Lehet ésszerű magyarázat, de nem ez nem jelenti azt, hogy az kapcsolatilag ne számítana.


Pl. otthon él a szüleivel, mert azok mindketten rokkantak, és segít. Ez egy ésszerű magyarázat, de ennek kevesen akarnak a részesei lenni.

2023. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Keveset keres, ennyi. De ha van félretett pénze, meg nekem is, akkor azzal már el lehet indulni.
2023. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én spec örültem hogy nincs sajátja, mert őt onnan nem lehetett volna rávenni hogy lakjunk máshol, az meg nem lett volna opció hogy odamenjek... igy az én örököltembe mentünk és ez igy a legjobb!!
2023. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4

Hol lehet ilyen nőt találni?

2023. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!