Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megváltoztatni az ízlést? Hogyan lehet lejjebb adni az igényeket? Megéri hosszú távon?

Figyelt kérdés

A problémám az (kérdéseim ihletője), hogy az izmos, de akár kicsit aputestű férfiak tetszenek külsőre, de sajnos én nem jövök be nekik. Nem vagyok vékony vagy cicababa kinézetű külsőre sem, sőt belsőre is határozott nő vagyok és nem megmenteni való gyámoltalan teremtés.


Ha a külsőtől eltekintek, akkor kizáró ok a dohányzás és a rendszeres piálás, de ez sajnos az én korosztályomban már szinte alap. A másik meg az intelligencia és a beszélgetőkészség, ami fontos nekem.


Hogyan tudnám rávenni magam, hogy ezek ne legyenek elsődleges szempontok? Megéri így belevágni az ismerkedésbe? A fogyjál le nem opció, mert jól érzem magam a bőrömben és viszonylag egészséges is vagyok. 41N



2023. okt. 14. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ne a fogyás legyen a cél. sportolj valamit amit úgy érzed szívesen csinálnál. és nézd meg magad, ah pár hónap múlva megtetszik, mennyire fog hiányozni az a kis sport. sokat fog javítani a tüdőd kapacitásán, erőnléteden, és amikor már van valami ami tetszik, sokkal könnyebben megy a fogyás, de ilyenkor sem a kilókat kell nézegetni. pusztán igyekezni az olyan kajákat előnyben részesíteni amik egészségesek, és nyugodtan lehet ugyanúgy a csoki, a torta, bármi amit szeretsz a mindennapok része. fogyni ha nem is fogsz így vagy nem olyan intenzíven, de izmosodni fogsz és az erőnléted is jóval jobb lesz. aztán majd látod, szeretnél e a fogyásba belevágni :)


én sem akartam fogyni, most -24-25 kilónál járok :D hoppá bizony :D 1 év alatt.

2023. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
ne fogyassz annyi médiát, tv-t.
2023. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod lejjebb adni, mert az a személyiségeddel szembemegy. Itt véreznek el sokan, azt gondolják, hogy az, hogy egyszerűen nem megy az ismerkedés, akkor na, lejjebb adok, aztán had szóljon, ez nem így működik.


Mindenkinek vannak prioritásai, lejjebb adni egyébként már csak azért sem érdemes, mert a kapcsolat tartani fog kb. 1 hónapig (most csak írtam valamit).

2023. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Elárulok egy titkot, ha eddig nem jöttél rá 40 éved alatt:

A férfiak nem szeretik a kemény, nagydarab, határozott nőket. Főleg nem a férfias férfiak, nekik nőies, törékeny, finom nő kell.

Ha nagyon nagy szerencséd lesz akkor találsz egy nálad fiatalabb anyakompexusos "férfit", aki még jól is néz ki szerinted és irányításra vágyik egy nőtől. Sok szerencsét!

2023. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Inkább a súlyodat kéne lejjebb adni...
jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat ha ilyen 70 kilo felett vagy es 170 centi alatt akkor felejtos ez a kulso.
jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sok férfi is jól érzi amúgy magát a bőrében, mégis gyúr meg sportol, hogy bejöjjön a csajoknak. Meg egy rakás más nő is ugyanígy. A nagydarab smasszer meg hasonló típusú csajok nem jönnek be a férfiaknak, pláne az izmos jócsávóknak, ha ilyet akarsz, változnod kell és kész. (Vagy csodával határos módon megtalálod azt az 1000-ből 1-et, akinek pont bejössz így is. De ennyi erővel lottózhatnál is.)
jan. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne erőlködj, ne erőltess semmit. Ami könnyen megy, az a te erősséged. Abban fejlődj. Érezd jól magad, ne görcsölj.

Folt a foltját meg fogja találni.

jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zsák a foltját...


Ne változz senki kedvéért! Ki fog hosszú távon bukni és probléma lesz.

jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!