Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatban lenni nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lenni nem is olyan jó dolog, főleg nem egy férfi részéről? Jellemzően inkább a nők a társfüggők?

Figyelt kérdés

Ha olyan jó lenne minden férfi azt akarná. De én amit látok, hogy rengeteg férfi van egyedül, de nagyon sokan közülük nem is igazán akarnak párkapcsolatot. Inkább amire vágynak az az, hogy legyen egy nő akit dughatnak, sőt legyen több nő akit dughatnak, de attól még ne legyen semmilyen kötöttség igazából. Aki meg párkapcsolatot akar de nincs neki, az meg nagyon nevetséges feltételekkel akarja. Pl. munkanélküli léhűtő aki a szüleivel él, de asszony azért kellene neki, mire fel? Vagy már idős elvált, de fiatal csinos gyerektelen csajt akarna.

A nőkön meg azt látom, hogy nagyon társfüggők. Ha nincs férfi az életükben, akkor attól kikészülnek. Azok a nők akiknek nincs jó párkapcsolatuk, nincs férfi az életükben iszonyú megkeseredettek. Grumpy cat hozzájuk képest egy kedves mosolygós teremtés.

Szóval akkor mégis csak az van, hogy nem fekete-fehér minden? Igaz hogy a társkeresőkön sokkal több a férfi, de azok nagy része nem párkapcsolatot akar, ahogy azt sokan elképzelik?


2023. okt. 18. 01:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem társfüggő az, aki még ha depisen is, de inkább egyedül van, mint rossz pasival.

Na a férfiak tényleg társfüggők. Kell nekik a kiszolgálás meg az állandó szex, különben hisztike. Mivel ezt tudják is magukról, ezért képesek megalkudni bárki mellett, akit aztán állandóan ekéznek (mert ugye csak megalkudtak, nem felel meg a nő) és lesik a lehetőséget a megcsalásra, jobbra.

2023. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tök jól elvoltam egyedül éveken keresztül. Nem mondom azt hogy a testiség nem hiányzott, de nekem ezek az egyéjszakás dolgok annyira nem jöttek be. Amikor felmentem táskeresőre, na ott amit írtál férfiak százai találtak meg, főként csak szexre. Persze eljátszották a nagy szerelmes lovagot, de kb a második mondat után tudtam mire megy ki. Pont ezért abból a rengeteg emberből több mint fél év után 1 randim volt. Na de az az egy volt a tökéletes. Ő átment minden szűrőn.

Nem az volt a célom hogy minél hamarabb legyen mellettem valaki, mert eddig is éltem, hanem az hogyha beengedek valakit újra az életembe az ne legyen pár hónap múlva csalódás.

2023. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

"Egy átlagos férfi simán megelégszik egy hozzá hasonló átlagos nővel"

Ha-ha. :D Nyilván azért van napi szinten 3-4-5 kérdés arról, hogy "egyszerű melósként lehet csinos barátnőm" meg "csóró, elhízott férfiként lehet csinos, vékony nőm?" meg "miért nem klónozzuk a JÓ nőket" meg azért részletezik némelyek, hogy Palvin Barbi öreg/ronda, az átlagos nőkhöz bőven átlag felettieket linkelgetnek vagy épp azt taglalják, hogy egy 60 kilós nő dagadt, bezzeg a 100 kilós férfi az úgy jó, ahogy van.

Hagyjuk már tényleg. A férfiak jó kora része is a csinos nők után ácsingózik és ugyanolyan felszínes, mint a nők, akikre sipítoznak, annyi különbséggel h nőt ritkán látni minősíthetetlen stílusban fröcsögni a férfiakra és hőbörögni azon, hogy miért nem elég nekik az átlag vagy ronda nő, míg az incelek pl minden áldott nap itt fröcsögnek és hisztiznek ocsmány stílusban, néha egészen elmebeteg dolgokat leírva...

2023. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

A férfiak 3 dologért vannak kapcsolatba: az első a korlátlan mennyiségű szex. Ez viszi a pálmát! A második hogy legyen egy házi anyucijuk aki simizi a kis fejüket. A harmadik meg az, hogy legyen egy nő aki Istenként néz fel rájuk, legyenek bármekkora két lábon járó életképtelen képződmények is.


Nézd meg azokat a pasikat akik egyedül tengetik az életüket: nincs szex, már majdnem megbolondulnak. Nem kapnak simit a buksijukra, egyből agresszívan támadnak mindenkit. Nem néz fel rájuk senki, egyből vagy kisebbségi komplexusban szenvednek, vagy túlkompenzálják és idióta barmokká válnak.

2023. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
13-as, ne mosd össze az átlagos férfiakat az incelekkel! Közük sincs egymáshoz, utóbbiak csak könnyes taknyukat nyeldeklő kanok.
2023. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Az a vicces, hogy pont ez az oldal ahová a kérdésedet kiírtad ennek a teóriadnak a totális ellenkezőjét bizonyítja. Napi szinten 10 kérdésben sírnak a férfiak a nőhiányuk miatt és fél évben egyszer kétszer ha látsz bármi ilyesmit női részről kiírva.
2023. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Grumpy cat kedves, aranyos teremtes, csak azert grumpy, mert genetikai problemaja van (macska lilliputizmus).



Nekem is van egy ilyen macskam, ha haza meltoztatik jonni a hatso szomszedtol, lefotozom.



39F incel

2023. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!