Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállóként hazudtad már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóként hazudtad már bármilyen szituációban, hogy párkapcsolatban élsz?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 16:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

Ha pasik vegzálnak, noná.


Van az a típusú f@sz, akit nem érdekel a nõ mit akar, de egy fikcionális férfit tisztel.

2023. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
96%
tiniként
2023. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor, ha olyan proli társaságba kényszerülök ideiglenesen, ahol cseszegetés várható a másik válaszlehetőség esetén.
2023. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha valaki be akart próbálkozni nálam és nem akartam megbántani azzal, hogy őszintén megmondjam, nem jön be.
2023. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
21%
Nem szoktam hazudni.
2023. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
97%
Buliban mindig azt mondom, hogy nem ismerkedem, és ez igaz is. Ha megérti, az tök jó, ha nem, akkor viszont előhúzom a foglalt kártyát. Van, aki még ebből sem ért sajnos.
2023. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy pasi nem érti, hogy nem akarok ismerkedni, akkor erre a mentségre jobban szoktak hallgatni, mint arra, hogy nem szeretnék. Úgy tűnik jobban tiszteletben tartanak egy másik ismeretlen pasit, mint engem, mint nőt.
2023. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
56%

"Ha pasik vegzálnak, noná."


Én akkor sem hazudtam ezt. Ugyanis ezt jelentené, hogy indokolnod kell. És nem kell. Csak egy sima nem elég. Ha mégsem, akkor lehet elküldeni az apja fszára.

2023. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
3%
Ha már hazudnak a nők, akkor tényleg inkább ezt hazudják! Mert a "jaj ne haragudj nem érek rá mert..." az olyan, hogy -igen tudom, naív vagyok - rá fogok kérdezni egy másik időpontra. Ha akkor is nemet mondd akkor vagy nem akar randizni velem, vagy olyan segghülye, hogy nem jut eszébe saját időpontot felajánlani. Csak ugye a második rákérdezés sokkal félelmetesebb, ezért jobb a "van batátom" kamu.
2023. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt gyűrűt viselek. Így nem akaszkodik rám a csaj.
2023. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!