Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fordul elő egyre többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul elő egyre többször, hogy a semmiből egy normális beszélgetés közepén törlik a matchet a lányok?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodásnak szánom, hanem próbálom megérteni a szituációt. 5 év kihagyás után tértem vissza a társkeresőkre (Tinder, Bumble), előtte pont Tinderen ismertem meg a barátnőmet, és bár nem volt sok matchem, de arányaiban véve nagyon sok normális beszélgetésem volt és több randim is.


Most a legutóbbi pár alkalommal viszont azt tapasztaltam, hogy elkezdünk beszélgetni, és nem egy szavakban, hanem tényleg sokat írunk egymásnak, oda vissza érdeklődünk a másikkal egymás iránt, és egyszer csak a beszélgetés közepén arra leszek figyelmes, hogy mire visszalépek az appba, már nincs ott a match, hanem ott van, hogy az xy nevű párod, x óra y perckor megszakította a beszélgetést, sajnáljuk (Bumblen kiírja).


Csütörtök reggel pl Tinderen elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, legutoljára pénteken délután, amikor elindultam haza a munkahelyemről, 3 hosszabb üzenetet kaptam tőle, mire hazaértem, és válaszolni akartam, már nem volt meg a match :D


Azt értem, hogy mindig van jobb, és ha valaki pl egy szavakban válaszol, akkor nem te vagy a befutó, de amikor normális mederben zajlik a kommunikáció, akkor hogy lehet az, hogy az mondjuk délután 4-kor még érdeklődik, 5-re meg kitörölt Tinderről?


Az elmúlt hónapban 4x jártam így :D


2023. okt. 21. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Ők nem èrnek rá annyit a netem lógni mint te. Es nehéz elkoszonni azoktol akiknél valahogy soha nincs pont a mondat végèn. Inkább töröl.


Első bkikkre annyu jott át hgy egyszerűen tul sok vagy.

2023. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Talált mást. Nem a gerinces módja az elköszönésnek :/
2023. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos olyant írtál, ami nem tetszett neki.

Néhány tipp: faggatózás, panaszkodás, szexuális téma azonnal....

Írnám azt is, hogy botrányos az írásképed, de ez nálad nem játszik.

2023. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Íráskép, azt a mindenit még erre is figyelni kell.


Erre jó a chatgpt még én is nyelvtani szakértővé tudok vállni pár másodperc alatt.


De tény a csajoknak fontos, hogy hogyan írsz valami miatt, az írásod simán lehet bukó pont ismerkedésnél.


ez van 😕

2023. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már sokszor írtam, de nem tudok jobbat mondani. Gerinces, korrekt dolog ez? Nem. De attól, hogy online dumáltok, nem tartozik semmivel. Szerintem sem okés ez, de sajnos ez benne van a pakliban. Amúgy férfiak is ugyan úgy ghostolnak meg törölnek.
2023. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!