Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek a Sziget fesztivá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek a Sziget fesztiválon megkérdezett nőkkel, hogy az egyik legvisszataszítóbb dolog egy férfiban az ha fizikai munkát végez?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Természetesen. Alulfizetett kulimunka, ami rabszolga-jellemű embereknek való. A menők vagy szellemit végeznek vagy a tőzsdézésből élnek.
2023. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Számomra az a visszataszító, ha egy férfi hisztis és az is, ha gyerekes/éretlen szokásai vannak illetve nem tud kellően érett módon gondolkozni.
2023. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az intelligencia hiánya, a hímsovinizmus, az ápolatlanság és az undorító külső is taszítóbb.

Az, hogy fizikai munkát végez, amúgy is tág fogalom. Simán lehet értelmes, tehetséges ember, aki szerzett egy értékes szakmát és ért is hozzá, de lehet egy tanulatlan, ostoba, elcseszett életű segédmunkás/gyári robothangya is.

2023. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mentalitás, ami taszító lehet ebben a műfajban, de szerencsére akadnak kivételek. Ápolt, normális életvitelű, intelligens férfiak, akik némi ambícióval is rendelkeznek. Ebben az esetben egyáltalán nem zavarna.
2023. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Miért lenne visszataszító? Szigetfesztivalon aranyasok vannak, ribizlik meg drogosok. Jó helyen kerdezget az illető.
2023. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig vannak emberek, akik képesek komolyan venni egy ilyen videót, amelyet úgy összevághatnak, ahogy akarnak. Nyilván ha az interjúalany azt mondta volna, hogy összejönne fizikai munkással, úgy nem lett volna ekkora "visszhangja" ugye, hogy még ennyi idővel is valaki kérdést tehessen fel róla, vagy (mű)felháborodjon és általánosíthasson. Tipikus médiatrükk. Ha komolyan is gondolta volna a nő, amit mond, akkor is min változtatna ez? Egyének személyes párválasztási preferanciáin rugózni szerintem felesleges időtevékenység.
2023. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy linket ilyenkor hagyhatnál, mert gyanítom kicsit ferdítettél.
2023. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy linket tudsz küldeni, mert kíváncsi vagyok rá
2023. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Egy linket ilyenkor hagyhatnál, mert gyanítom kicsit ferdítettél.

ma 12:50

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


8/8 anonim ***** válasza:

Egy linket tudsz küldeni, mert kíváncsi vagyok rá"


Ti melyik bolygón éltek? Én is belefutottam ebbe a videóba pedig 5-10 percet ha yt-ozok meg tiktokozok egy héten!

2023. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én írtam a 12:50 választ. Nincs tiktokom, youtubeon meg nem egészen ilyen tartalmakat nézek/hallgatok. Dehát ha olyan gyakori videó ez, akkor nem értem, miért nem lehet linkelni egy ilyen kérdéshez? Fenntartom a véleményem, hogy azért, mert a kérdező csak provokálni akar a szándékosan félre értett gondolattal.
2023. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!