Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó a sikertelen férfiakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a sikertelen férfiakra ráverni mindent?

Figyelt kérdés
Általában vergődő boomereknek szokása "A shikertelenségek cshak a te hibádd!!" vagy van még egy npc ebben a topikban aki rendszeresen leírja hogy "Ez is cshak taknyhos nyálhat nyelkedlő inchel kérdés", szinte látom magam előtt ahogy veri a billenytűzetet és elfárad ahogy ezt leírja. Engem zavar ez a mocskolódás ami őket éri, ha sikertelen vagy csak a te hibád lehet. De szerintem simán lehet szerencsétlenség, vagy születhetsz baxhatatlanul rondára. Egy időben népszerű voltam a környezetemben lévő lányok között, nem az én érdemem volt csak simán megütöttem az ingerküszöböt egyeseknél és annyi. Az már más hogy ignoráltam mindet mert nem éreztem a kémiát. Szóval jah, ha olvasod amit írtam, lehet nem a te hibád.

2023. okt. 25. 01:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%
Magyarok vagyunk.
2023. okt. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
4%
A nők ösztönösen gyűlölik a csúnya férfiakat, ennek a megnyilvánulása, amiről beszélsz.
2023. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


2-es válasz az enyém, ha úgy látom, hogy a nőnek kéne változtatni akkor neki írom, ha a férfinak akkor neki! Nincs kivételezés nagyon tévedsz.


A szerencsétlenség abból fakad, hogy valaki életképtelen, ügyetlen vagy ostoba. Saját maga ellen van, mert ő maga se hiszi el, hogy ő a hibás, ő is lehet ludas abban hogy semmi se sikerül. Ép testben ép lélek! Ha te eleve negatívan állsz a dolgokhoz úgy is cselekedsz, azt is sugárzod kifelé és azért is nincs szerencséd. Úgyhogy ahelyett hogy rinyálsz és másra fogod inkább változtatni kellene. Persze rosszakaratú, rosszindulatú, irigy emberek mindig lesznek, de velük nem kéne foglalkozni hanem saját magaddal és azokkal akik jók hozzád. Neked is csak azt tudom írni, hogy rajtad múlik.

2023. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
3%

"Konkrétan megnyomorítja a követőit az üzlet miatt"



Uzlet? Mi az uzlet a blackpill-ben?



39F incel

2023. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván nem mindig és nem teljesen jogos, ami itt női oldalról elhangzik, hiszen sem a férfiak, sem a nők nem az igazság egyetlen, örök letéteményesei. Vannak túlzások, provokatív kijelentések vagy akár bántó szándékú beszólások, a lényeg viszont mégis ugyanaz marad: a SAJÁT boldogságodért TE felelsz.


Nem a szomszéd, nem az exed, nem a társadalom és nem is Gyakori népe. Igen, egy csúnya férfi (VAGY NŐ) nehezített pályán indul az élet számos területén, ez ilyen. A buta emberek, a bántalmazó szülők gyerekei, a szegények, a mentális problémákkal küszködők, a betegek, a szexuális kisebbséghez tartozók stb. szintén nehezített pályán indulnak. Ott a lehetőség, hogy kihozzák az életükből a maximumot, és megpróbáljanak boldogok lenni.

Vagy választhatják azt, hogy mindent eldobnak maguktól és utálkozóan fröcsögő hisztigépekké alakulnak, akik mindent és mindenkit hibáztatnak saját magukon kívül.


Ha valaki ezzé válik, azt hadd ne kelljen körbenyalnunk.

2023. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%

Mindig kell egy ellenség, akin le lehet verni életük nyomorát.

Az inceleknek a nők, a nőknek az incelek azok.

Bár nem is nőket mondanék hanem inkább kifejezetten a frusztrált feminácikról beszélek akik itt verik a nyálukat az incelekre, kasztrálnák és gyilkolnák öket ha tehetnék, sokkal durvábbak az inceleknél. Az is igaz viszont hogy egy rendes nő nem is említhető egy lapon a feminácikkal.

2023. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%

16

Egyetlen nőt sem ismerek, aki nem viszolyog az incelektől.

2023. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
8%
Ejnye incelek, ez eddig elég gyengére sikerült. Hol van az igazi, hörögve zokogós hiszti? Tudtok ennél többet is!
2023. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

Vannak a sikertelen férfiak. Ők normális emebrek, akiknek valamilyen okból kifolyólag nem megy a társkeresés.


A saját testvéremet is láttam egy-két évig szenvedni amiatt, hogy rágörcsölt a párkeresésre, és emiatt valahogy semmi nem jött össze neki. Ja, csak ő nem vált egy szánalmas nőgyűlölővé, és ami azt illeti jövő nyáron ünnepli a második házassági évfordulóját egy kedves, okos és szép nővel, akivel gyereket terveznek.


Az hogy valaki pillanatnyilag sikertelen a nőknél, még semmit sem jelent, és igencsak kevés nő utál valakit pusztán ezért. A nőgyűlölet, hiszti, fröcsögés, incel teóriák, tévképzetek, netes fenyegetések viszont a legutolsó féreggel teszik azonossá az elkövetőjüket.

2023. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
3%
#17 Nyilván, mivel az incel attól incel, hogy a nők viszolyognak tőle.
2023. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!