Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön vannak olyan nők, akik néhány csalódás után már reálisabban keresnek társat külsőre, hozzá illőt, vagy végtelenségig csak a felső 10%-ra mennek?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha van mondjuk egy átlagoska csaj, aki mondjuk külsőre meg mindenhogy semmi extra nincsen benne de azért nem is csúnya, mondjuk egy 10/5-ös. Tegyük fel éri néhány csalódás top kategóriás pasiktól, akik csak megdugták aztán nem érdeklődtek.

Vannak olyan nők akik ezek után rájönnek, hogy oké, én nem vagyok egy fullos csaj, akkor mondjuk csak egy kicsit lőjünk felé? Mondjuk egy 10/6-7 pasinak is írjunk mert hát férfitöbblet van, egy kis hipergámia még reális egy nő részéről Magyarországon.

Van ilyen? Vagy a nők egyszerűen végtelenségig csak a 10/9-10 férfiakra hajtanak? És csodálkoznak hogy nem lehet mindenkinek top kategóriás külsejű pasival komoly kapcsolata, mert akkora férfitöbblet még ebben az országban sincs.


2023. okt. 31. 22:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
van
2023. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Menj már ki az utcára és nézd meg a párokat.
2023. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Kimegyek. És mit látnak tünde szemeim? Azt hogy minden csajnak csak jó pasija van. A legtöbb férfi szingli.
2023. okt. 31. 22:48
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Akkor kicsit homo vagy ha minden srácot jónak látsz
2023. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

A férfiak (és a nők) kb 20%-a szép, 20%-a csúnya és 80%-a átlagos.

Szerinted a nők 100%-a a férfiak 20%-ával jár?

2023. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem a külseje miatt bunkó egy pasi.

2. Nem lejjebb adja, hanem még jobban fog szûrni.

2023. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt néhány csalódásom.

Az egyik 6 hónapig volt velem, lelépett egy másik nővel.

A másik csak titokban akart találkozni nehogy megtudják a munkahelyünkön.

A harmadik az anyukájával ment kirándulni, velem nem akart közös programot. A negyedik meghívott egy fagyira de másnap vissza kellett hívnom mert szerinte ez így fair….😂😂

Volt akivel elmentünk pizzázni én fizettem.

Úgy átlagban egyiktől sem kaptam semmi olyat ami miatt ragaszkodtam volna hozzájuk, konkrétan nem nyújtottak semmit. 33 éves korom után picit feljebb tettem azt a bizonyos lécet, mivel a barátnőm gyakran mondogatta hogy az a baj hogy szintemen aluli pasit választok.

Most van egy férjem aki több diplomás, nem szarevő és büszke rám. Van egy kislányunk aki nagyon okos és örülök hogy nem az exeim közül szültem valamelyiknek mert valószínüleg egy cipőt nem tudnék megvenni a lányomnak.

2023. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

És most építkezünk.

Szerintem minden ember megtalálja a társát, nekem akkor sikerült amikor már rájöttem hogy én hol tartok, és mennyire vagyok értékes.

Fiatalon ezt nem tudtam csak szeretetre vágytam és volt ronda pasim is, de az sem becsült meg. Az egész önbizalom kérdése.

2023. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Nője válogatja.

Én 35 leszek és ha valaha újra ismerkednék, biztos, hogy még jobban szűrnék még így is, hogy tudom, eleve rugalmatlan és válogatós voltam mindig.

Igen, ha úgy nézzük realistább lettem.

Most már tudom, hogy a vonzalom mellett égetően fontos a pénz is.

Mondjuk soha nem a kimondottan szépfiúkat választottam és mellé nem érdekelt az anyagi helyzet, de most már még inkább az egzisztencia számít és elég mellé egy alap vonzalom. Amellé, ha igényes, jómódú és odavan értem, az teljesen jó.

Tudom, hogy szeretnétek azt hinni, hogy elkeseredésünkben lejjebb adjuk, de én azt látom inkább, hogy a dühtől és a csalódástól még szigorúbb feltételeket, elvárásokat támasztanak a nők és még rugalmatlanabbak. Na meg hát hozzám hasonlóan pl sokkal stabilabb egzisztenciája van egy 35 éves nőnek, mint egy 25-nek, úgyhogy nincs megalkuvásra utalva.

2023. nov. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%
27 éves koromig csak a bulik érdekeltek és a menő jó kinézetű férfiak. Sok egyalkalmas szex volt. Volt 1-2 bunkó is sajnos. De most így 30 felett már más alapján szelektálok. Nem elég a jó külső (korábban az izmos gyúrós pasik kelletek) most már inkább a magas és vékonynak. Egzisztencia lett az elsődleges mert szeretnék kisbabát. Fontos hogy a férfi keressen annyi pénzt hogy fel tudjuk tisztességesen nevelni.
2023. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!