Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkabb legyen a no tapasztalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkabb legyen a no tapasztaltabb vagy ne?

Figyelt kérdés

Most ert veget a 6 eves kapcsolatom

Utolso mondata az volt hozzam hogy nem fogok soha talalni tarsat magam melle mivel csak egy ferfival fekudtem le es a normalis ferfiak nem szeretik a tapasztalatlan,prud noket(igen,szerinte aki 1 ferfival volt csak,az prud)

“1 ferfi nem ferfi” ezert szuznek szamitok:D

A ferfiaktol kerdezem hogy tenyleg sokan igy gondoljak?Tenyleg problema lesz ez ismerkedesnel?

Szerintem inkabb legyen a no kicsit prudebb mint hogy azt mondja rola mindenki hogy az egesz varos atment rajta.



2023. nov. 1. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy egy ilyen mentálisan beteg embertől megszabadultál.


És nem, nem vagy tapasztalatlan. Simán el tudom képzelni, hogy valaki több partnerrel kevésbé számítson tapasztaltnak, mivel csak amolyan passzív szerepben van a szexben.

De ha tapasztalatlan is lennél, minden tanulható.


De hogy az utolsó mondatodra reagáljak, egy nő akkor is lehet értékes és ideális partner, ha előtte sok partnere volt.


Lépj túl ezen a selejten.

2023. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem ettől függ, hogy mennyire tapasztalt egy nő ilyen téren. Max annyiban számít, hogy jobban kezeli a konfliktust és azokat a férfiakat akik gázosak. Mármint így az ismerkedés elején.
2023. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszonom:)!!
2023. nov. 1. 23:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én lány vagyok, de azért válaszolnék.

Mióta éltek szexuális életet? Esetleg voltak etéren problémáitok?

Nem hiszem, hogy a tapasztaltságot szexuális partner számban mérik.

Úgy gondolom ezt inkább bántásnak szánta (és nem is tudja kifejezni az érzelmeit normálisan...).

Valószínű keveri a hozzád vágott kifejezéseket is és nem tudja kifejezni az esetleges érzékelt hiányosságokat, hanem annyit mond, hogy prűd vagy.

Talán jobb is, hogy vége. Aki 6 év után se tud őszintén kommunikálni veled, az inkább ne húzza a drága időd☹️

2023. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Egek! El ne hidd! Biztos, hogy csak beléd akart taposni, mert tudja, hogy ez neked fáj. Kicsinyes, gyerekes viselkedés - ilyen helyzetben mutatkozik meg szerintem az emberek igazi személyisége :)

Egy Férfinek nem számít, hányan voltak előtte, mert ki tudja hozni a nőből A Nőt. Nem csak az ágyban, hanem minden téren.

Jó, hogy megszabadultál tőle! Tekints a jövőre!

2023. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
nálam csak a szűz lányok jöhetnek szóba
2023. nov. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

Hat nemtom igazan ha nem vagy dagadt allat vagy deformalt feju csak talalnal mast. De ahogy olvasom ez a csoka is egy fonyeremeny szal valszeg lent van a merce ugy is

. xD

2023. nov. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Egész életemben az összes férfi barátom utalta ha egy nő sok férfival feküdt le, kivéve ha egyéjszakára akartak valakit. Akkor jó volt nekik, hisz tuti könnyen kapható volt, de utána azt le is szarták. Akinek nem volt nagy múltja, abban sokkal jobban lehetett bízni, hogy nem keféli magát szét, és hiába vannak opciói, tud uralkodni az ösztönein ha egy másik fiú rá nyomulna.

Ha egy férfinak ez probléma akkor menjen egy buliba szedjen fel valami ittas csajt aki minden hétvégén kefél egy idegennel, és sok sikert neki.

2023. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz, csak szúrni akart beléd egyet, hogy le törje az önbizalmad és nehezebb legyen új kapcsolatot kialakítani. Aki majd tényleg szerelmes lesz beléd, inkább örülni fog neki, hogy mélyérzésű vagy és nem ágyról ágyra vándorolsz. (nő voltam, én ezt tapasztaltam)
2023. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy egy ilyen gyökértől megszabadultál.
2023. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!