Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként hol tudok komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hol tudok komolyan ismerkedni élőben, 25-30-as korosztállyal?

Figyelt kérdés

Sok randi appon fent vagyok de az egy év szingliség alatt rájöttem, hogy a férfiak vagy abszolút nem fotogének, vagy külsőre abszolút nem vonzanak kontextus nélkül. 50 emberből ha egyet húzok jobbra, és igen a kockahasú, magasabb egzisztenciás férfiak is mennek a levesbe, hiába itt a pasik rinyálnak hogy elviszik az összes nőt. Egyszerűen kép alapján nem érdekel senki, ha matchelünk is, vagy egyből vagy gyorsan semmi motivációm válaszolni.

Élőben alapvetően sokkal jobban működik a dolog. Ott érezni a kémiát, benne van egy személyiség, az intelligencia rettenet vonzó számomra és ezek mind sokkal érdekesebbé tudnak tenni egy férfit mint a képek, viszont nincs baráti köröm és otthonról dolgozom hogy lehessen kikkel szocializálódni, gyanakszom hogy klubokban meg úgyse komoly kapcsolatot keresnek, én meg tudom mit szeretnék és nem akarok kavargatni több pasival unalmamban.

Nem keresek itt személyes felkéréseket, ne haragudjatok.


2023. nov. 2. 06:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
23
2023. nov. 2. 06:28
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Bárhol!
2023. nov. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Jah, hát nőként akárhol lehet, csak rá kell mosolyogni egy pasira.
2023. nov. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Ahogy te magad is írtad élőben, gyakorlatilag bárhol.

A munkába menet, a sarki fűszeresnél akár.

2023. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5: nem járok munkába, otthonról dolgozom. Mióta szingli vagyok azóta az átlag életemben nem igazán beszéltem egy új férfival se. Kisebb községben élek ahol mindenki ismer mindenkit, nagyrészt itt mászkálok ha meg bemegyek Pestre vásárolni vagy a dolgaimat végezni, esetleg tanfolyamra se beszél igazán senki senkivel. Tehát amit eddig csináltam nem működik.
2023. nov. 2. 07:10
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem férfiként ugyanaz a problémám, mint a kérdezőnek. Az irodában már így se volt sok nő, de miután hazapateroltak minket örök home office-ba, már végképp nincs semmi. A netes párkeresés nem nekem való. Persze, olyan lányokat ki tudok választani, akik a leginkább dekoratívabbak, de lehet, hogy élőben, pláne két szó után egyből tudnám, hogy felejtős a dolog. És akkor tök kényelmetlen végigülni az egy-két órás randit, meg különben is utálom az elutasítást. Nyilván fordított helyzetben engem is ugyanúgy találhat valaki inkomptatibilisnek. De úgy az egész motiváció nincs meg: egy kép, legfeljebb pár sor alapján nincs meg az a vonzódás, hogy "de jó lenne közelebbről megismerni!".


A mindenféle szórakozóhelyekre, bárokba jellemzően csak párok/társaságok járnak. Az utcán észreveszem időnként, hogy egy-egy szembejövő nőnek rajtam marad a szeme, de tovább megyünk, és sosem látjuk egymást újra.


Nem látom a lehetőséget abszolút. Másnak a környezetemből mondjuk ez nem okoz gondot, szóval nyilván velem van a baj.

2023. nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Hasonlóan vagyok, én sem tudom a megoldást, de ez a bárhol már az agyamra megy. Akik ezt írják, komolyan azt látják a mindennapokban, hogy rendszeresen szólítják le egymást vadidegenek boltban, tömegközlekedésen vagy ügyintézésre várakozva? Sosem látok ilyet. Nem csak velem nem teszik, mással sem. Mint a 7-es írja, max. egy kicsit szemezünk, aztán megy mindenki tovább.
2023. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mit értesz intelligencia alatt? Tudás szinten legyen intelligens, hogy sokmindenről beszélgettek? Vagy érzelmileg inkább?


Hát ha az intelligencia a fontos, akkor az appok szinte kiesnek, mert ott ez nem derül ki, csak kép alapján szelektál mindenki.


Amúgy társas programok? Havervagy, ilyesmik?

2023. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Inkább a nagy fokú érdeklődési kör, hogy lehessen miről beszélgetni, sok dologról legyen valami kép a fejében és legyen véleménye és ne legyen nagyon bezárkózott érdeklődése mint mondjuk a sport és a kocsik, meg esetleg az alkohol. Nyilvánvalóan egy bizonyos mértékű érzelmi intelligencia is elengedheteetlen.

De abszolút nem az edukációra, iskolázottságra gondolok.

Illetve nem igazán vannak barátaim, a meleg legjobb haverom van akivel eljárkálunk inni a faluba, elvileg hétvégén megyünk Pestre, de ilyenkor elriasztó lehet a férfiaknak hogy egy pasival vagyok, sajnos női barátaim már szinte abszolút nincsenek vagy számomra eléggé alja bulikba járnak (külföldi hookup partik) már ha egyszer kimozdulnak. Ha esetleg valami ötlet van akár baráti társaság találásra is hogy kimozduljak azt is értékelem, de életem során nagyon úgy vettem észre, hogy barátok kellenek ahhoz, hogy több barátot szerezz.

Direkt végeztem egy bartender iskolát hogy este legalább kimozduljak dolgozni de nem igazán keresnek most sok helyen pultost vagy elég bonyolult lenne nekem az agglomerációból oda ahol igen éjszaka hazajutni.

2023. nov. 2. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!