Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfi számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfi számára miért a Tinder a legrosszabb választási lehetőség?

Figyelt kérdés
Szerintem átlagos vagyok sőt helyesnek biztos nem mondanám magam, felmentem a Tinderre és semmi, egy két match volt de választ nem nagyon kaptam a nőktől, felmentem két fizetős oldalra a párom.hura és a Randivonalra és meglepően vissza is írtak páran elég szép hosszú levelet, nem is olyan csúnya nők tegnap az egyikkel randi is volt úgy váltunk el hogy mindenképpen legyen ez így ismétlés
2023. nov. 4. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mert elmósodtak a határok. Akik rendszerint átlagosnak mondjàk magukat a 300 ezret kereső egyszerű munkások 100 kg pocakkal. Ők átlag alattiak valójában de állítják magukról hogy átlagok. 🤣👍🏻
2023. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kis kamus
2023. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamu
2023. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Az insta rosszabb, ott a sok fuxcsörgető, hátrafelé fordított sapkás néger meg szilikonozott bohócina között nem jó az élet.
2023. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!