Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki mamahoteles incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki mamahoteles incel akinek nem tetszik amit ír?

Figyelt kérdés
Nekem is mondták itt hogy el kell költözni a mamahotelből, holott már 2 éve egyedüléllek, teszem hozzá úgy hogy mióta elkezdtem dolgozni megváltozott munkaképességűnek számítok. Már csak hozzá kell jussak valami jobban fizető álláshoz hogy ne szoruljak támogatásra. De jah, az hogy elköltözöl nem sokat változtat a helyzeten.
2023. nov. 7. 05:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Albérletfogság, ha nincs saját ingatlanod. Ha meg otthon élsz mammával, az aránylag jó fizetés mellé gyűjtögetsz, ha nem akarsz hitelre.
2023. nov. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? És mennyi voltál 2 éve? Ha most vagy 35 akkor korábban mamahoteles voltál. Nem kell akkor megsértődni.
2023. nov. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2023. nov. 7. 06:23
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez is olyan már, mint a náci, hogy nem jelent semmit, csak mondják mindenkire, aki nem szimpi.
2023. nov. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is megkaptam egyszer - kétszer az incel jelzőt, pedig - most figyelj - nő vagyok. :)) Mégpedig feminista nő. De ha egyszer 2 fokkal más irányba állítod a véleményed, mint a többség, akkor incel leszel. Vagy femináci - ezt meg redditen tapasztalom inkább.
2023. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A velemenyed alapjan itelnek meg. Ha nem passzol a megallapitas, akkor gondolkodj el rajta, hogy miert sugarzol magadrol olyan kepet, ami nem te vagy. Nuanszokon csak akkor mulik, ha 2 szavas valaszokat adsz.
2023. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem mindenki kapja meg, nagyban függ attól is, hogy éppen mit írsz.


Én rendszeresen látom az itteni nőgyűlölőket, akik minden ingatlanos, egzisztenciális kérdésnél a nőket szapulják, aztán persze ha rákérdez az ember akkor ők 3 ingatlannal milliós fizetéssel és csodaszép szőke cicababa párral rendelkező úriemberek saját elmondásuk szerint.

2023. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Az "incel" valóban egy náci kártya lett ezen az oldalon. Mindenkire ráhúzzák ha már nincs ellenérv és az "alap dogmáktól" kicsit is eltérő véleményt fogalmaz meg.
2023. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól lepontozott mindenkit a sok incel.
2023. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem idomulsz a fennálló "rendhez", akkor incel, náci, stb. vagy!
2023. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!