Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy "papucs " férfi?

Figyelt kérdés
Hol a határ egy kedves és egy papucs férfi között? Tàrskereső egyik beszélgetésnél megkérdezte 1 lány,ugye nem vagyok papucs?
2023. nov. 12. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

Azért kérdezte, mert ha nem vagy az, majd azzá tesz :)

Ebben nagyon profik a csajok !

2023. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Koszmópolita,

Koszmópolita

Koszmós a haja?

Koszmós, aha, ja!

2023. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Olyan, akire nekem lenne szükségem így 41 éves határozott nőként. :-D
2023. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as miért lenne rá szükséged? Nem az van,hogy ezekre nem indultok be,nem férfiasak??
2023. nov. 12. 15:53
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Azt hittem csak a férfiak papucsozzák le egymást. Pl. ha valakinek fontosak a felesége és a családja igényei...

Szóval most én is olvasom a hozzászólásokat

2023. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Van egy nálam 7 évvel fiatalabb kollégám, aki szerintem papucs és konkrétan rá gondoltam, hogy rá lenne szükségem. :-D Én se hittem volna, hogy valaha így fogok tekinteni egy általam "papucs" típusúnak titulált férfira.
2023. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem kimondottan erős jellem, aki a saját érdekei elé tudja helyezni azt, hogy mire van szüksége a szeretteinek. Ez nem férfiatlan. Nyilván ezt is túl lehet tolni, mint mindent.

Talán inkább arra a típusra gondolsz, aki nem jár el bulizni, és úgy általában életképtelen, mit egy nagyobb gyerek a családban. Őket papucsnak nem nevezném, de nem tudom van-e konkrét gyűjtőnevük.

2023. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jelen!
2023. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

Akit ismerek papucaokat a nője minden nyikkanására ugrik.

Pl jaj eleredt az eső ertem jössz haazviszel? (Mindezt a ház előtt kb 10 méterre)a pasi eljön a maszek melobol es hazavitte a nőt.


Aztán a nő juj a bnőm kapott egy kocsit a férjètől(válàskor..), mucuka nehogymár ő legyen a jobb nö en is kérek. A palija hozott neki egy kocsit es fizeti az autovezeto oktatást is a nőnek.


Vagy a csaj kimegy egy pillanatra, a társaságban a pasi unatkozik más nöket nőnek se vesz, es az ajtot lesi csak mikor jön vissza a nője..


12 órás műszak után a nőci kérésère köteles a macskájukkal is játszani. A pasi a macskának gügyög meg cirogatja meg minden van. Eleve ő fizette is ki. Meg ő tartja.

2023. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*ja a másik papucs pasikat is le akartam írni csak kimaradt véletlen. De ezert az elejèn a többesszám :)
2023. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!