Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy igényű és felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy igényű és felszínes lennék hogy az elhízott (80 kg feletti) nőkhőz nem vonzódok? Ettől incel lennék?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 21:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
24%
Miért te hány kiló vagy?
2023. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 A kérdező kommentje:
177 cm és 78 kg
2023. nov. 12. 21:35
 3/108 anonim ***** válasza:
24%
tehát 81 kg nő az már neked sok?
2023. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
34%
Nem, de nemcsak a centiken és kilókon múlik a vonzalom szerintem.
2023. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező

Ki állította ezt?

Csak mert én pl nem, mégis többek között engem kérdezel.

Lehet érdemes lenne azzal megvitatnod, aki állított ilyesmit.

2023. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Semmi baj azzal, ha vannak preferenciáid. Incel akkor vagy, ha aki nem tetszik, azt olyan jelzőkkel illeted, hogy tehén vagy ocsmány hányadék.
2023. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
73%
Dehogyis! Én példaul a csóró, mamahoteles férfiakhoz nem vonzódom! Ettol még nem leszek felszines...
2023. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
30%
8, pasikat nem szokták. A kérdezőt, aki bizonyítja a kommentjeivel, hogy nyomorék, őt igen.
2023. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
9%

Manapság annak vallod magadnak, aminek csak akarod. Genderfluidnak, unikornisnak vagy akár incelnek is.


Szigorú definíció szerint akkor vagy incel, ha önkéntelen cölibátusban élsz tartósan (ez már szubjektív fogalom kinek mi a tartós) miközben próbálkozol (ez szintén szubjektív, de abban egyetérthetünk, hogy legalább emberek közé mész és beszélgetsz, szocializálódsz valamennyire, nem otthon, a szobád magányában várod a sült galambot, ha teljesen kocka vagy akkor meg legalább online ismerkedsz).


És bár van némi átfedés a válogatósság és az incelség között, ha alapvetésnek vesszük, hogy a 80+ kilós nők között akadna olyan, akinek te kellenél, csak ő egyoldalúan neked nem kell és ebben az esetben borul az önkéntelenség, hiszen te döntesz úgy, hogy bizonyos csoportokat kizársz, de ez már így megint elindít egy messzire vezető témakört, hogy mi fér bele az egyéni preferenciába és mi nem, hiszen a skálamaximum esetében a 60 éves alkesz csöves etnikai kisebbségi nő számos incelnek szüntetné meg ezen állapotát, mégsem kérnek belőle. A többség számára teljesen jogosan.


Ugyanakkor nem kevés magát incelnek semmiképp sem tartó, helyette inkább playboy bránermájszternek gondoló nagypályás, sokak által irigyelt pénzes srác van, aki ha elvennéd alóla a vagyont, akkor incelebb lenne azoknál, akik évek óta vergődnek.


És akkor újabb megosztó témakörig jutottunk el, hogy hol és milyen formában húzzuk meg a határt a "fizetni a szex(ualitás)ért" témakörben. Csak a teljesen nyílt és közvetlen

- Elől-hátul 4, Mónikázás 2, kézimunkát megcsináljon az öreganyád! jellegű tranzakció számít "cheat"-nek, a támogatót kereső egyetemista sugar baby, akinek amúgy tök szimpi vagy és ha nem lenne ráutalva a pénzre, akkor anélkül is kellenél neki (merne mást mondani, nem a saját zsebe ellensége) is "cheat", illetve ha igen, akkor minek számít a "alap, hogy a férfi legyen úriember és első randin fizessen/fizetem a sajátom, de legyen kreatív, vigyen színvonalas helyre és hosszasan ismerkedjünk (hogy felmérhessen az anyagi helyzetét)"? Mert ha az nem cheat, akkor a sugar kapcsolat és akár a nyílt prostitúció (amennyiben nem kényszerítik a lányt rá, hanem saját döntésből csinálja ezt a SPAR helyett) miért az?


Amennyiben pedig az is cheat, akkor a társadalom több, mint 50%-a incel, hiszen nagyon kevés alfa mondhatja el magáról, hogy a nők tényleg önmagukért akarják őket és ez akkor is így lenne, ha teljesen csóró nincstelen senkik lennének, akik ténylegesen csak a külsejüket, személyiségüket, stílusukat, humorukat tudják beletenni a kapcsolatba, de amúgy ezen kívül semmi mást.


Úgyhogy érdekes kérdés, hogy ki is számít incelnek és hol húzzuk meg a határokat.

2023. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
22%

8. Én imádok nyersen fogalmazni a nőkről! :D


Egy 80kg-os nő egy szuper szexi plus size modell, amelyik férfinek nem tetszik, az egy elmaradott primitív bunkó.


4. Oké, értem hogy előadod a bullshit dumát, de egy férfinek van szeme, van szexuális vonzalma, elképzelése. Szóval a "külső nem számít" agymenésedet ad elő akkor is, ha egy férfit kell ekézni a külseje miatt. Előre is köszönöm!

2023. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!